Juventus - Inter: 1/2 Itālijas Kausa Izcīņas Rezultāts

Satura rādītājs:

2. februārī notika pirmā Itālijas kausa izcīņas spēle starp Juventus un Inter. Divas reizes izdevās gūt vārtus "Juventus" uzbrucējam Krištianu Ronaldu.

Juventus - Inter: 1/2 Itālijas kausa izcīņas rezultāts

Nesen nesen noslēdzās Itālijas kausa izcīņas 1/2 spēle starp Turīnas "Juventus" un Milānas "Inter". Spēle izrādījās diezgan spraiga un interesanta.

Itālijas kausa vēsture

Itālijas kauss ir turnīrs, kas katru gadu notiek starp Itālijas klubiem. Pirmo reizi šis turnīrs notika 1922. gadā. Šī turnīra titulētākā komanda ir Juventus (13 trofejas). Vēl gribu atzīmēt, ka Turīnas klubs 4 sezonas pēc kārtas (2014/2015 - 2015/2016 - 2016/2017 - 2017/2018) ieguva Itālijas kausu, toreiz galvenais treneris bija Massimiliano Allegri.

Attēls
Attēls

Abu komandu ceturtdaļfināli

1/4 Itālijas kausa izcīņā "Juventus" pārliecinoši pārspēja Ferrāras pilsētas klubu "SPAL" - mača rezultāts (4: 0), mačā izdevās izcelties: Morata (Juventus), Frabotta (Juventus), Kulusevski (Juventus), Chiesa (Juventus).

Inter spēlēja 1/4 kausa izcīņas spēli ar A sērijas līderi - Milānu, uzvarot pretiniekus ar rezultātu (2: 1), mačā izcēlās: Ibrahimovičs (Milāna), Lukaku (Inter), Ēriksens (Inter).

Attēls
Attēls

Komandu tikšanās rezultāti

Mājas Inter stadionā (Džuzepe Meazza) tika aizvadīts pirmais Itālijas kausa izcīņas 1/2 mačs. Mačs bija diezgan saspringts, abas komandas cīnījās līdz mača pēdējai minūtei, neviens negribēja zaudēt. Diezgan ātrus vārtus (9 minūtes) guva Milānas komandas uzbrucējs - Lautaro Martinezs (transfērs - Nikolo Barella), Juventus spēja atbildēt tikai mača 26. minūtē, uzbrucējs Krištianu Ronaldu prasmīgi realizēja 11 metru soda sitienu un izdarīja rezultāts ir vienāds (1: 1). Nākamie vārti tika gūti mača 35. minūtē, Krištianu Ronaldu izmantoja "Inter" vārtsarga kļūdu un guva vārtus tukšos vārtos, rezultāts līdz pat spēles beigām saglabājās "Juventus" labā - 2: 1. Ja ņem vērā mača statistiku, tad tā ir šāda: metieni - 11/8 (Inter), metieni pa mērķi - 5/6 (Juventus), soda sitieni - 12/18 (Juventus), stūri - 4/2 (Inter), dzeltenās kartītes - 3/6 (Juventus).

Attēls
Attēls

Galvenā trenera intervijas pēc mača

"Inter" treneris Antonio Kontē - “Patiesībā visu izdarījām paši. Juventus izmantoja divas no mūsu vienkāršajām kļūdām, lai gūtu vārtus. Mums labāk jāīsteno momenti, mēs esam daudz no tiem izveidojuši. Pret Juventus šādas iespējas būtu jāizmanto. Veikums bija izcils, tikai rezultāts bija slikts. Tas ir ļoti vilšanās, mēs bijām pelnījuši daudz, daudz vairāk nekā tas, kas iznāca beigās. Juventus gandrīz neko neradīja, neatceros, ka Handanovičs būtu izdarījis atvairījumus,”sacīja Milānas komandas galvenais treneris.

Juventus galvenais treneris Andrea Pirlo - “Mačā ar Inter līgā mēs nebijām mēs paši, mēs paklupām. Bet tā mums izrādījās vērtīga mācība. Mēs esam strādājuši pie kļūdām, kuras pieļāvām tajā mačā. Šī ir tikai pirmā spēle, mēs vēl neko neesam sasnieguši. Tas pierāda, ka, ja mēs esam pilnībā koncentrējušies, jebkuram pretiniekam ir grūti spēlēt ar mums. Mēs zinām savas stiprās puses. Spēlējot gandrīz katru dienu, nav viegli saglabāt intensitāti. Es redzēju lielisku komandas reakciju, kad piekāpāmies. Mūsu komanda ir pilna ar čempioniem, un tā ir jāizmanto maksimāli."

Es gribu atgādināt, ka Itālijas kausa 1/2 otrā spēle tiks aizvadīta Juventus stadionā 9. februārī.