Kā Francijas Izlase Darbojās 2014. Gada FIFA Pasaules Kausa Izcīņā

Francijas komandai 2014. gada futbola čempionātā Brazīlijā bija izcils izpildītāju sastāvs. Lai arī francūži netika uzskatīti par galvenajiem čempionāta favorītiem, no viņiem varēja sagaidīt nopietnus panākumus pasaules futbola čempionātā.

Kā Francijas izlase darbojās 2014. gada FIFA pasaules kausa izcīņā

Francija tika izlozēta, lai mačos Pasaules kausa grupu turnīrā Brazīlijā sacenstos ar Šveices, Ekvadoras un Hondurasas komandām. Tas bija E kvartets, kas tika uzskatīts par vienu no vājākajiem turnīrā. Franči bez īpašām grūtībām tika galā ar grupas posmu.

Pirmajā čempionāta mačā Francijas izlase pārspēja 4: 0 Hondurasas spēlētājus, un otrajā tikšanās laikā eiropieši guva vēl vairāk. Francūži uzvarēja Šveices komandu ar rezultātu 5 - 2. Tikai pēdējā spēle grupas posmā Francijai kļuva atklāti vāja. Mačā ar Ekvadoru tikšanās galvenais tiesnesis fiksēja bēdīgu neizšķirtu 0 - 0. Tomēr tas netraucēja francūžiem iegūt septiņus punktus un no pirmās vietas E grupā sasniegt pasaules 1/8 finālu. futbola čempionāts.

Pirmie pretendenti izslēgšanas spēļu posmā francūžiem bija nigērieši. Āfrikas futbolisti ilgu laiku pretojās, bet tomēr zaudēja. Jau otrajā puslaikā eiropieši pret Nigērijas valstsvienību guva divus bezatbildes vārtus.

Ceturtdaļfinālā Francijas komandu gaidīja drausmīga Vācija. Šī spēle bija pēdējā 1998. gada pasaules čempioniem. Vācieši guva priekšlaicīgus vārtus, kas šajā spēlē bija uzvaroši. Sanāksmes galarezultāts 1 - 0 par labu Vācijai nosūtīja francūžus sakravāt somas. Ir vērts atzīmēt, ka Dešampa komanda zaudēja nākamajiem 2014. gada pasaules čempioniem.

Ņemot vērā Francijas kopējo sniegumu, varam teikt, ka iekļūšana Dešampam un viņa komandai ceturtdaļfinālā ir veiksmīga. Tomēr neaizmirstiet, ka Francijas Futbola federācija savai izlasei vienmēr izvirza maksimālos mērķus. Turklāt paši Francijas futbolisti nevar būt apmierināti ar izkrišanu ceturtdaļfināla posmā. Lai arī franču galvenais treneris (Didjē Dešamps) savos izteikumos bija piesardzīgs, spēlētāji paši redzēja vēlmi cīnīties par galveno futbola trofeju līdz pašām čempionāta beigām.