Kādi Zaudējumi Sastāvā Cieta Brazīliju Pirms 2014. Gada FIFA Pasaules Kausa Izcīņas Pusfināla

4. jūlijā Brazīlija FIFA pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā ar 2: 1 pārspēja Kolumbiju. Tomēr čempionāta saimniekiem uzvara bija dārga. Divi labākie pamatsastāva spēlētāji izlaidīs pusfinālu pret Vāciju.

Travma_Neymara_

9. jūlijā pēc Brazīlijas laika Pentacampions spēlēs pasaules futbola čempionāta pirmajā pusfināla spēlē ar Vācijas komandu. Tiesa, jau ir zināms par diviem zaudējumiem brazīliešu pamatsastāvā. Tātad pusfinālu izlaidīs Pasaules kausa saimnieku kapteinis Silva un brazīliešu zvaigžņu uzbrucējs Neimārs.

Brazīlijas komandas aizsardzības galvenais cietoksnis, pieredzējušākais Tjago Silva, pusfināla mačā tika diskvalificēts pārāk daudz dzelteno kartīšu dēļ. Otrajā puslaikā spēlē pret Kolumbiju Silva neļāva Kolumbijas vārtsargam likt bumbu spēlēt. Par to tikšanās tiesnesis brazīlietim parādīja dzelteno kartīti. Diemžēl Brazīlijas līdzjutējiem karte aizsargam bija jau otrā karte turnīrā. Saskaņā ar turnīra nolikumu, ja mačos tiek saņemtas divas dzeltenās kartītes, pārkāpējs izlaiž nākamo tikšanos. Tikai no pusfināla posma pazūd dzeltenās kartītes. Pagaidām nav precīza vārda par to, kurš aizstās Tjago Silvu Brazīlijas centrālajā aizsardzībā. Jādomā, ka tas būs Dante vai Enrike.

Otrs nozīmīgais zaudējums pirms mača ar Vāciju brazīliešiem bija Neimāra savainojums. Jau tikšanās ar Kolumbiju beigās 87. minūtē Neimars saņēma ceļa triecienu muguras lejasdaļā no kolumbiešu pussarga Sunigi. Neimars tika nests no laukuma ar nestuvēm un pēc tam nogādāts slimnīcā. Ārsti diagnosticēja trešā skriemeļa lūzumu. Šis savainojums Neimaram liedz iespēju turpināt Pasaules kausu. Turklāt ārsti saka, ka brazīliešu uzbrucējs kādu laiku pat nevar staigāt. Saskaņā ar jaunāko informāciju Neimaram operācija nebūs nepieciešama, taču precīzs uzbrucēja atveseļošanās laiks joprojām nav zināms. Pēc provizoriskiem datiem Neimars izlaidīs trīs nedēļas. Uzbrucējs bija komandas rezultatīvākais spēlētājs. 2014. gada pasaules kausa izcīņā Fubal Neimārs guva četrus vārtus. Visticamāk, uzbrucēju aizstās Bernards.