Krievijas Nacionālā Hokeja Izlase Pamet Soču Olimpiskās Spēles

Ceturtdaļfinālā Krievijas hokejistiem bija jātiekas ar Somijas valstsvienību. Gala rezultāts bija 3: 1 somu labā, un Krievijas izlase zaudēja iespēju cīnīties par olimpiskajām medaļām.

Krievijas nacionālā hokeja izlase

Pēc veiksmīgas uzvaras pār Norvēģijas valstsvienību Krievijas hokejistiem bija jācīnās ar somiem. Diemžēl spēle neizdevās, un Krievijas izlase izstājās no cīņas par olimpiskajām medaļām. Somijas valstsvienība uzvarēja ar rezultātu 3: 1.

Krievijas komandas sakāvi ietekmēja vairāki faktori. Pirmkārt, sportistiem starp mačiem bija maz laika, lai atgūtos. Tādējādi spēle ar somiem sākās nepilnas 22 stundas pēc uzvaras pār norvēģiem. Bet šajā gadījumā pret organizatoriem var pretendēt. Otrkārt, izlases hokejisti savā starpā nemaz nespēlēja, turklāt bija pilnīgi nevajadzīgi svītrojumi. Treškārt, sportistiem neizdevās realizēt savu skaitlisko pārsvaru, kaut arī šāda iespēja bija.

Pirmais periods sākās diezgan piesardzīgi, līdz tika izdarīts metiens pa vārtiem (spēles trešajā minūtē), tomēr somu aizsargi neļāva to pabeigt. Rezultātā pie vārtiem izcēlās sadursme, un mūsu spēlētāji zaudēja nervus. Rezultāts - Kovaļčuks tika noraidīts uz divām minūtēm. Līdzjutēji gaidīja klusu un mierīgu spēli. Tomēr jau pirmā perioda vidū rezultāts bija 1: 1. Vienīgos vārtus krievi spēles laikā spēja gūt tikai pirmajā periodā.

Arī Krievijas komandas aizsardzībā nebija viss kārtībā, līdz pirmā perioda beigām mūsu vārtos bija vēl viena ripa. Visu otro periodu krievu spēlētāji aktīvi centās pārņemt spēli savās rokās, taču veltīgi. Turklāt citu cilvēku vārtu zonā mūsu hokejisti kārtējās izņemšanas rezultātā ļāva sev brīvības. Šoreiz Ovečkins devās uz soda soliņa, un somi izmantoja šo brīdi, un rezultāts bija 3: 1.

Krievijas hokejistiem nepalīdzēja arī vārtsarga nomaiņa: Varlamovu nomainīja Bobrovskis. Pēc trešās veiksmīgi gūtās ripas somi sāka spēlēt tikai pie saviem vārtiem. Neskatoties uz to, ka spēle gandrīz visu trešo periodu notika pretinieku zonā, krieviem vārtus gūt neizdevās. Jau bija skaidrs, ka hokejisti atkāpās no sakāves un garīgi "sakrāmēja somas". Rezultāts nebija ilgi gaidāms - Krievijas hokeja izlase atstāj Soču olimpiskās spēles.