Kurš Kļuva Par 2014. Gada Špenglera Kausa Ieguvēju

Špenglera kauss ir vecākais hokeja klubu turnīrs Eiropā. Šīs sacensības katru gadu tiek rīkotas Šveices pilsētā Davosā Vecgada vakarā.

Kurš kļuva par 2014. gada Špenglera kausa ieguvēju

Aizejošā 2014. gada pēdējās dienās Davosā notika kārtējais Špenglera kauss. Turnīrā piedalījās sešas komandas, no kurām trīs pārstāv KHL, bet divas - Šveices čempionātu. Pēdējā turnīra dalībniece bija Kanādas izlase, kuras sastāvā bija šīs tautības hokejisti, spēlējot Eiropā vai mazākās Kanādas hokeja līgās.

Krievijas hokeja klubs Salavat Julajev (Ufa) un Šveices komanda Ženēvas Servette (Ženēva) iekļuva 2014. gada Špenglera kausa finālā. Izšķirošā spēle notika 31. decembra pēcpusdienā.

Davosā noslēdzošās spēles gala rezultāts nevar iepriecināt krievu līdzjutēju. Ufas komanda “sausā” zaudēja “Servette” (0: 3). Pirmais sapulces periods bija neefektīvs. Vārti pret Salavat Julajev tika gūti mača otrajā un trešajā periodā. Tātad spēles otrajā segmentā Ufa divreiz piekāpās mazākumā. Šveiciešus atzīmējās ar Žakemu (23 minūtes) un Rubinu (35 minūtes). Pēdējās divdesmit minūtēs Peidete uz tablo uzstādīja gala rezultātu (50 minūtes).

Ir vērts atzīmēt, ka Šveices "Servette" Špenglera kausu ieguva otro reizi pēc kārtas.