Krievija - Dienvidkoreja: Auditorijas Redzētais Kujavā

Daudziem Krievijas futbola līdzjutējiem Pasaules kausa izcīņa patiešām sākās tikai 17. jūnijā, kad Krievijas izlase devās laukumā Brazīlijas pilsētā Kujavā, lai aizvadītu pirmo maču pret Dienvidkoreju. Tā bija pirmā apļa noslēdzošā spēle N.

Rossija - Koreja_

Krievijas futbola līdzjutējiem spēle izrādījās ļoti nervoza un saspringta, un neitrālajiem faniem tribīnēs atklāti garlaicīgi. Mačs sākās ļoti lēni. Varbūt karstums, kas valdīja laukumā, neļāva spēlētājiem parādīt pilnu uzbrukuma potenciālu. Tomēr visu nevar pārmest laika apstākļiem.

Pēc pirmajām spēlēm visās Pasaules kausa izcīņas grupās var secināt, ka komandas ir sadalītas ļoti meistarīgās, spējīgās un vājās. Neitrālam skatītājam ir grūti pateikt, kuru grupu klasificēt Krievijā un Dienvidkorejā. Ir vērts pieminēt, ka skatītāji tribīnēs un pie televizoriem gaidīja vairāk. Spēle nebija īsts futbola mielasts un svinības. Laukumā bija stingrs darbs, spēlētāji atdeva visus spēkus, taču abām komandām pirmajā puslaikā neizdevās izveidot. Reti tālmetieni, pārejas no seta nedeva vēlamo rezultātu ne vienam, ne otram. Rezultātā līdz pārtraukumam uz tablo dega skumjas nulles.

Pēc pārtraukuma temps nepalielinājās. Pirmo bīstamo triecienu vārtiem izdarīja krievi. Dienvidkorejas vārtsargs atvairīja bumbu pēc tam, kad tika sperts no laukuma ārpuses. Korejieši atbildēja natūrā. Pēc spēcīgiem tālsitieniem Igors Akinfejevs cīnījās, lai trāpītu pa bumbām. Varētu šķist, ka nekas neparedzēja Krievijas izlases nepatikšanas, taču 68. minūtē Lī Kjungs Ho izdod vēl vienu tālmetienu, un Krievijas izlases vārtsargs pieļauj zvērīgu kļūdu. Bumba izslīd no Akinfejeva rokām un nodevīgi šķērso vārtu līniju. Korejieši panāca 1 - 0.

Krievijas valstsvienība aktivizējās pēc ielaistajiem vārtiem. Krievi sāka uzbrukt ar lielu vēlmi. Iespējams, ka svarīga loma mačā bija spēlēm 60. minūtē. Laukumā parādījās Dzagoevs un Keržakovs. Tieši viņiem bija jāuzņemas vadības nasta Krievijas komandas uzbrukuma impulsos. Par laimi, nomaiņas strādāja.

74. minūtē Keržakovs salīdzina rezultātu pēc sitiena ar Dzagoevu un vārtsarga kņadas. 1 - 1 - Krievijas fani jūtas labāk. Tikai pēc tam auditorija ieraudzīja krievu patieso vēlmi iet uz priekšu. Gūt vēl vienus vārtus viņiem neizdevās. Jāatzīst, ka krievu uzbrukumiem trūka inteliģences, radošuma un prasmju.

Tikšanās galarezultāts - 1 - 1. Šis neizšķirts kļuva par trešo turnīrā. Krievija un Dienvidkoreja iegūst pa vienam punktam un ir izlīdzinātas par 2. un 3. vietu H grupā, iegūstot Beļģijas valstsvienības vadību.