2014. Gada FIFA Pasaules Kauss: Kā Norisinājās Spēle Kolumbija - Kotdivuāra

19. jūnijā stadionā par godu izcilajam brazīliešu uzbrucējam Garrinči notika FIFA pasaules kausa izcīņas C grupas otrās kārtas mačs. Kolumbijas un Kotdivuāras izlases tikās Brazīlijas galvaspilsētā. Abas komandas pirmajos mačos izcīnīja uzvaras, tāpēc viņu personīgā konfrontācija bija ļoti intriģējoša un svarīga no galīgā vietu sadalījuma C grupas viedokļa.

2014. gada FIFA pasaules kauss: kā norisinājās spēle Kolumbija - Kotdivuāra

Spēle starp Kolumbijas izlasi un Kotdivuāru sākās mierīgi un izmērīti. Mača nozīme un nozīmīgums bija jūtams abu izlašu darbībās. Tāpēc pirmajā puslaikā komandas sevi neatklāja, un laukumā pamatā valdīja cīņa. Īstā cīņa par bumbu notika visās laukuma daļās, abu komandu radošajiem spēlētājiem bija ļoti grūti radīt iespējas gūt vārtus. Tomēr kolumbiešiem bija viens ļoti bīstams uzbrukums. Bet Kolumbijas spēlētājs no visizdevīgākās pozīcijas nespēja nokļūt mērķī. Āfrikāņi mēģināja uzbrukt, skatoties uz saviem vārtiem. Skatītāji redzēja vairākus tālsitienus Kotdivuāras izpildījumā.

Viss pirmais puslaiks jutās atbildīgs par rezultātu, kas izdarīja spiedienu uz spēlētājiem. Varbūt tāpēc tikšanās pirmā puse noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrajā puslaikā spēle kļuva daudz jautrāka. Pirmkārt, afrikāņus pēc viena no Kolumbijas uzbrukumiem glāba vārtu stabs. Šis Kotdivuāras iedzīvotājiem bija pirmais modināšanas zvans.

64. minūtē notika pirmā bumba. Dienvidamerikāņi ieguva stūri no kreisā flanga. Uz nojumes soda laukumā atbildēja Džeimss Rodrigess, kurš raidīja galvu un pirmo bumbu raidīja afrikāņu vārtos. Kolumbijas izlase izvirzījās vadībā ar 1 - 0. Pēc gūtajiem vārtiem par godu gūtajiem vārtiem publika ieraudzīja jau tradicionālās Dienvidamerikāņu interesantās dejas.

70. minūtē Kolumbija ieguva ļoti ātru pretuzbrukumu, kas beidzās ar vēl vienu Kotdivuāras vārtu guvumu. Huans Kvintero devās uz tikšanos ar Āfrikas vārtsargu un mierīgi raidīja bumbu gar vārtsargu vārtos. Rezultāts 2 - 0 daudziem skatītājiem bija sajūta, ka Kolumbija mierīgi novedīs maču līdz uzvarai. Tomēr tas neizdevās šādā veidā.

Intrigu sanāksmē atdzīvināja Gervinjo, kurš 73. minūtē veica izcilu solo piespēli no flanga, kas vainagojās ar sitienu tuvajā stūrī. Kotdivuārietes kontā vieni vārti, panākot 2 - 1 dienvidamerikāņu labā.

Pēdējās minūtes afrikāņi pavadīja uzbrukumos, taču otros vārtus gūt neizdevās. Kolumbijas izlase centās asi pretuzbrukt un pat gandrīz guva trešos vārtus. Dienvidamerikas spēlētāja sitienu no laukuma centra atvairīja vārtsargs. Viltīgais kolumbietis mēģināja iemest vārtsargu, taču ar diezgan maz bija par maz.

Galarezultāts 2 - 1 iezīmē Kolumbijas uzvaru un pēc divām kārtām dienvidamerikāņus aizved uz skaidru pirmo vietu C grupā.