2014. Gada FIFA Pasaules Kauss: Kā Norisinājās Spēle Kostarika - Anglija

24. jūnijā D grupā FIFA pasaules kausa izcīņā Brazīlijā notika spēle starp Kostarikas un Anglijas izlasēm. Pēc grupas posma eiropieši jau bija nodrošinājuši ceļojumu mājās, un Kostarikas iedzīvotāji gatavojās izslēgšanas spēlēm.

2014. gada FIFA pasaules kauss: kā norisinājās spēle Kostarika - Anglija

Futbola senčiem neatlika nekas cits, kā vismaz kaut kā iepriecināt savus līdzjutējus ar pirmo un vienīgo uzvaru turnīrā. Tomēr briti neizskatījās tik forši, kā daudzi gaidīja pirms pasaules kausa sākuma.

Pirmais puslaiks bija skops ar asiem uzbrukumiem un vārtu gūšanas iespējām. Starp bīstamajām situācijām, kas radās pie abu komandu vārtiem, var izšķirt tikai divas epizodes. Vispirms 23. minūtē Kostarikas spēlētājs Borgesa vārdā veica gudru brīvsitienu. Bumba trāpīja pa britu vārtu pārliktni. Pēc tam eiropieši varēja gūt vārtus no standarta. Tomēr Stūridžs, nokļūstot no galvenā stāvokļa pēc stūra sitiena, palaida garām mērķim pēc viena partnera atlaides.

Pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0 - 0.

Tikšanās otrajā pusē briti izskatījās nedaudz aktīvāki, taču tas viņiem nepalīdzēja gūt vienīgo uzvaru čempionātā. Starp bīstamajiem uzbrukumiem ir vērts atcerēties mirkli ar Stūridžu 65. minūtē. Partneri ieveda britus uz vārtiem, taču bīstamais moments ar vārtiem nebeidzās - Stērdžids no tuvas distances raidīja garām vārtsargam un vārtiem.

Tikšanās galarezultāts 0 - 0 skaidri atspoguļo spēli. Iespējams, britu līdzjutēji pat šajā mačā neguva gandarījumu par divām iepriekšējām savas komandas neveiksmēm. Un visa Kostarika svin bezprecedenta panākumus. Centrālamerikas komanda nāk ar septiņiem punktiem pirmajā vietā nāves grupā. Tagad Kostarikāņiem jāgaida savs sāncensis Pasaules kausa izcīņas 1/8 finālā.