2014. Gada FIFA Pasaules Kausa Izcīņa: Kā Norisinājās Spēle Irāna - Nigērija

16. jūnijā F kvartetā notika pirmās kārtas otrā spēle starp Irānas un Nigērijas valstsvienībām. Spēle notika Kuritibas pilsētā stadionā "Arena Baixada". Tikai daži no šīs tikšanās gaidīja dzirkstošo futbolu. Galu galā tas notika, 43 000 vietu arēnas faniem bija garlaicīgi.

Irāna - Nigērija_

Jebkura sērija beidzas. Pasaules kausa izcīņa Brazīlijā jau pieradusi līdzjutējus pie spilgta uzbrukuma futbola ar bīstamu momentu un gūto vārtu pārpilnību. Irāņi un nigērieši pārtrauca šo sēriju. Jāsaka arī, ka pirms šīs spēles visas tikšanās obligāti beidzās ar kādas no komandām uzvaru. Arēnā Kuritibā tika reģistrēts pirmais un bezvārtu neizšķirts.

Tā bija līdz šim garlaicīgākā pasaules kausa spēle Brazīlijā. Pirmajā puslaikā bumbu vairāk valdīja Āfrikas futbolisti. Viņi mēģināja uzbrukt, taču priekšējā līnijā paveica maz. Irāņi saglabāja kompaktu aizsardzību un neļāva nevienu brīdi radīt pie viņu vārtiem. Tajā pašā laikā paši irāņi uzbruka ļoti reti. No pirmā puslaika var atcerēties tikai vienu sitienu, ko Irānas spēlētājs izdarīja ar galvu pēc stūra no labā flanga. Nigēriju izglāba vārtsargs. Mirkļu vairs nebija.

Otrais puslaiks bija tikpat garlaicīgs kā pirmais. Nigērija mēģināja uzbrukt, turēt bumbu, piederēt savai teritorijai. Tomēr tas nedeva augļus gūto vārtu veidā. Un nebija iespēju gūt vārtus. Arī irāņi savus līdzjutējus nepriecēja. Visas 90 sanāksmes minūtes tablo dega blāvas nulles, un spēle beidzās tieši tāpat - 0 - 0.

Irānas - Nigērijas mačs joprojām ir visinteresantākais turnīrā. Futbola kvalitāte spēlē bija slikta. Un Argentīnas un Bosnijas izlases, kas spēlē vienā grupā, var iedrošināt. Dienvidamerikāņu un eiropiešu pirmās spēles līmenis ievērojami pārsniedza pārskatāmo tikšanos.