2014. Gada Pasaules Kausa Izcīņa Futbolā: Kā Norisinājās Spēle Dienvidkoreja - Alžīrija

22. jūnijā N kvartetā Brazīlijas futbola pasaules čempionāta otrās kārtas ietvaros tikās grupas Krievijas izlases sāncenši. Dienvidkorejas un Alžīrijas izlases iekļuva stadiona laukumā Porto Alegre.

2014. gada Pasaules kausa izcīņa futbolā: kā norisinājās spēle Dienvidkoreja - Alžīrija

Tikai daži no futbola ekspertiem varēja iedomāties šādu notikumu attīstību mačā. Šī spēle neitrālam līdzjutējam, kā arī Krievijas futbola cienītājam sagādāja daudz pozitīvu emociju.

Pirmajā pusē skatītāji redzēja apbrīnojamo Alžīrijas komandu un pretīgo Dienvidkorejas komandu. Bija sajūta, ka spēles organizatoriskā līmeņa ziņā Āfrikas komanda ir vairākas reizes pārāka par konkurentēm. Sanāksmes 26. minūtē pēc pārbaudītas piespēles no laukuma dziļuma alžīrietis Islāms Slimani izrāvās līdz korejiešu vārtiem un atklāja mača rezultātu. Alžīrijai šis pasākums jau bija otrais turnīrā, kas pats par sevi ir brīvdiena afrikāņiem. Pirmajā mačā ar Beļģiju rezultātu atklāja Alžīrijas komanda.

Dažas minūtes vēlāk pēc stūra sitiena afrikāņi dubultoja pārsvaru. 28. minūtē vārtus guva Rafiks Hališs. Āfrikas komanda izvirzījās vadībā ar 2 - 0.

Jāatzīmē, ka korejieši pirmajā puslaikā pieļāva daudz kļūdu. Aziāti bumbu nemaz neturēja, viņu laukuma pusē bija neprecīzas piespēles. Tas viss noveda jau pirmajās 45 minūtēs un līdz trešajiem ielaistajiem vārtiem. Abdelmumen Jabu 38. minūtē atkal izjauc aziātus. Līdz puslaika beigām korejieši tiek uzvarēti. Viņi ir nomākti un nomākti. Skatītāji redz pavisam citu Koreju, pie kuras viņi ir pieraduši, un Alžīrijas komanda ir parādījusi sevi neparasti spēcīgu.

Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 3 - 0 afrikāņu labā.

Korejieši tikšanās otrajā pusē ienāca ar pavisam citu komandu. Bija sajūta, ka komandas ir mainījušas lomas - tagad Āfrikas spēlētāji nevarēja jēgpilni šķērsot laukuma centru, un korejieši spieda uz pretinieku vārtiem. Rezultāts bija korejiešu vārtu guvums 50. minūtē. Song Heung Min izcēlās.

Šie panākumi iedvesmoja aziātus. Viņiem bija vēl dažas iespējas gūt vārtus, taču izdevās palaist garām pretuzbrukumu, kurā alžīrieši atkal izcēlās. 62. minūtē Jasins Brahimi pēc īsu, precīzu piespēļu sērijas no soda laukuma sūta bumbu Dienvidkorejas valstsvienības vārtos, atjaunojot atstarpi līdz trim vārtiem. 4 - 1 - šādi skaitļi iedegsies stadiona tablo. Bet tie nebija visi spēles mērķi.

Korejieši atkal guva vārtus. 72. minūtē Gu Ja Chol atkal samazina atstarpi starp konkurentiem. 4 - 2 apsteidza Alžīriju. Atlikušajā laikā korejieši centās gūt vairāk vārtu, izveidoja bīstamus momentus pie afrikāņu vārtiem, taču mačs noslēdzās ar Alžīrijas pārsvaru ar diviem vārtiem.

Tikšanās galarezultāts ir 4 - 2 Alžīrijas labā. Vienlaikus jāpiemin, ka visas H grupas komandas saglabā izredzes turpināt cīņu turnīra izslēgšanas spēļu posmā.