2014. Gada FIFA Pasaules Kauss: Kā Beidzās Kolumbija - Grieķija

Mači C kvartetā FIFA pasaules kausa izcīņā Brazīlijā sākās 14. jūnijā. Pirmā spēle grupā notika Belo Horizontes pilsētā Mineirao stadionā. Kolumbijas izlase 57 000 skatītāju klātbūtnē spēlēja ar Grieķijas valstsvienību.

2014. gada FIFA pasaules kauss: kā beidzās Kolumbija - Grieķija

Mačs sākās ar Kolumbijas valstsvienības uzbrukumiem. Liels ātrums, presēšana un vēlme gūt ātru bumbu - tas viss bija skaidri redzams dienvidamerikāņu uzbrukuma impulsā. Šāda sākuma rezultāts bija Pabla Armero agri gūtie vārti 5. minūtē pret Grieķijas komandu. Pēc elegantas kombinācijas kolumbiešu aizsargs no Grieķijas soda laukuma raidīja bumbu vārtos.

Pēc vārtu gūšanas kolumbieši nedaudz atbrīvoja saķeri, un pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu dienvidamerikāņu pārsvaru.

Otrajā puslaikā Grieķijas izlase uzbrukumā izdarīja maz, neskatoties uz to, ka eiropiešiem vajadzēja atspēlēties. Kolumbija spēlēja pēc kārtas, nepieliekot īpaši lielas pūles otro vārtu gūšanai. Tomēr mērķis tomēr notika. Argentīnas "River Plate" spēlētājs Teofilo Gutjeress otro bumbu raidīja Grieķijas komandas tīklā. Tas notika spēles 58. minūtē.

Pēc kārtējās ielaistās bumbas grieķi kļuva nedaudz aktīvāki. Tomēr, izņemot 63. minūtē trāpīto Gekas pārliktni, līdzjutēji neko īpaši neatcerējās.

Spēle tuvojās loģiskam noslēgumam, taču rezultāts atkal pieauga. Noteiktajā laikā Džeimss Rodrigess guva graujošu rezultātu. Rezultātā Kolumbija izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār Grieķiju ar 3 - 0.

Kolumbieši pasaules čempionātā guva pirmos trīs punktus, tādējādi parādot savus spēkus. Jāņem vērā fakts, ka mačā nepiedalījās vairāki dienvidamerikāņu līderi. Tātad Guarins atbalsta zonā nebija, un viens no pasaules labākajiem uzbrucējiem Falkao tribīnēs atradās tikai pirms čempionāta gūtās traumas dēļ.