Kurš Spēlēs 2016. Gada MFM Hokeja Finālā

Jauniešu pasaules hokeja čempionāts hokejā, kas norisinās Somijas galvaspilsētā, strauji sasniedz izšķirošos posmus. Noskaidrotas komandas, kuras cīņā par pasaules čempionāta medaļām aizvadīs pēdējās spēles turnīrā.

Kurš spēlēs 2016. gada MFM hokeja finālā

Divas pēdējās spēles paredzētas 2016. gada 5. janvārī Helsinkos. Pasaules sabiedrība īpašu uzmanību pievērš pēdējai konfrontācijai, kuras sākuma laiks ir noteikts pulksten 21:30 pēc Maskavas laika. Hokeja skauti un aģenti no visas pasaules vēros uzlecošās hokeja zvaigznes no Somijas un Krievijas.

Turnīra sākumā zviedru un amerikāņu hokejistiem tika solīts MCHM-2016 zelts. Šis viedoklis izveidojās, pateicoties pēdējās pārliecinošajai spēlei, tomēr šīs komandas spēlēs mačā par trešo vietu.

2016. gada pasaules kausa izcīņas pirmais pusfināls starp turnīra saimniekiem un zviedriem noslēdzās ar Somijas valstsvienības uzvaru ar rezultātu 2: 1. Suomi komanda salauza trases vilnas hokejistu pretestību un spēja atspēlēties no rezultāta 0: 1. Trešajā periodā Zviedrijas izlase neizskatījās tik agresīva kā visos pārējos čempionāta mačos, bija manāms zināms fizisks un spēles kritums.

Otrā pusfināla spēle noritēja pēc līdzīga scenārija. ASV izlase pirmajā konfrontācijas periodā ar Krieviju atvēra kontu. Valērija Bragina aizbildņi otrajā dvadtsatiminutke nosūtīja amerikāņiem divus bezatbildes vārtus. Noslēdzošais periods notika ASV izlases uzbrukumos, taču krievi varonīgi izturēja un iekļuva pasaules turnīra finālā.

Ir vērts atgādināt, ka Braginas un Jaloninas aizbildņi jau ir šķērsojuši savus klubus 2016. gada MFM. Tas notika turnīra grupu turnīrā. Tad Krievijas hokejisti dramatiskā mačā izcīnīja derīgu uzvaru ar 6: 4.