Kurš Kļuva Par MFM-2015 Hokeja Uzvarētāju

Naktī uz 6. janvāri pēc Maskavas laika Toronto notika hokejistu līdz 20 gadu vecumam galvenā spēle. Pasaules kausa noslēdzošā sanāksme pulcēja Krievijas un Kanādas jauniešu komandas.

Kurš kļuva par MFM-2015 hokeja uzvarētāju

Krievijas komandai noslēdzošā mača pirmais periods sākās nomācoši. Nepilnas trīs spēles minūtes kanādieši divas reizes apbēdināja mūsu vārtsargu. Deklers (23. sekunde) un Pols izcēlās (uz rezultātu tablo laika skaitīšana bija 2:32). Pēc vārtu gūšanas kanādieši vājināja uzbrukumu Krievijas hokejistu vārtiem, taču aizjūras spēlētājiem pirmajā periodā neizdevās sevi izcelt. Krievijas valstsvienība, gluži pretēji, 10. minūtē spēja atspēlēt vienus vārtus. Aizsargs Judins izcēlās.

Otrajā periodā krievi sāka ļoti aktīvi, taču 26. minūtē Maks Deivids izmantoja mūsu spēlētāju kļūdu maiņā un, izlecot viens pret vienu, raidīja trešo ripu Krievijas izlases vārtos. Tad kanādieši spēja gūt vārtus vēl divas reizes, panākot rezultātu līdz sasmalcinošajam - 5: 1. Izcēlās Domi (28. minūte) un Reinharts (33. minūte). Pēc šāda Kanādas izlases izrāviena krievi parādīja īstu cīņas raksturu, par ko Valērija Bragina audzēkņiem vajadzētu būt dziļi pateicīgiem. Perioda beigās mūsu hokejisti atgriezās spēlē, gūstot trīs vārtus. Vārtus guva Baraševs, Tolčinskis un Goldobins. Krievijas izlases otros un trešos vārtus šķīra tikai 32 sekundes (tas notika mača 35. minūtē). Jau 38. sanāksmes minūtē krievu hokejisti samazināja starpību līdz minimumam. Mača otrais segments noslēdzās ar rezultātu 5: 4 Kanādas valstsvienības labā.

Trešajā periodā krievi metās atgūties, taču spēka vairs nepietika. Tikšanās beidzās ar Pasaules kausa izcīņas saimnieku priekšrocībām, kas ļāva Kanādas jauniešu komandai kļūt par 2015. gada MFM uzvarētāju.

Krievijas izlases galīgo sniegumu var raksturot kā veiksmīgu. Neskatoties uz sakāvi finālā, Krievijas izlase parādīja prasmi un raksturu. Vispiemērotāko Valērija Bragina izlases snieguma definīciju var saukt par izcilā mūsu laika hokejista Pāvela Dacjuka vārdiem, kurš komentēja 2015. gada MFM beigas: “Mēs lepojamies ar savu jaunatnes hokeja komandu! !!”.