Kurš Klubs 2014. Gadā Uzvarēja UEFA Čempionu Līgā

UEFA Čempionu līga ir galvenais futbola turnīrs vecās pasaules klubiem. Katru gadu visa sporta pasaule vēro, kura komanda var izcīnīt Eiropas labāko goda nosaukumu, ierakstot sevi pasaules sporta vēsturē.

Kurš klubs 2014. gadā uzvarēja UEFA Čempionu līgā

2014. gada 24. maijā Sveta stadionā Lisabonā (Portugāle) notika svarīgs sporta notikums. Spānijas klubs "Real" (Madride) ar vairāk nekā sešdesmit tūkstošiem skatītāju dramatiskā mačā ieguva kāroto trofeju - UEFA Čempionu kausu. Šī ir desmitā Čempionu līgas uzvara lielā karaliskā kluba vēsturē. Pēc šī rādītāja Madride ir titulētākais klubs Eiropā.

Madrides "Real" sāncensis bija cita Madrides komanda - "Atletico". Mača galarezultāts, kas iezīmēja “krēmīgā” uzvaru, kļuva par lielāko Čempionu līgas finālturnīra vēsturē pēdējos gados. Mačs beidzās ar sagrāvi ar 4: 1. Bet šis rezultāts neatspoguļo karaliskā kluba kopējo priekšrocību. “Real” līdz 94 minūtēm bija mazāka par pretinieku 0: 1 un tikai fiksētā laikā pēc stūra Serhio Ramoss raidīja bumbu “Atlético” vārtos. Tātad Madrides "Real" tikšanās pēdējās minūtēs rezultātu izlīdzināja, un tas ļāva lieliskajam klubam izvairīties no sakāves finālā un 2014. gadā uzvarēt Čempionu līgā. Papildlaikā “Real” otro pievienoto papildlaiku raidīja trīs bumbas pretinieku vārtos. Garets Beils, Marčello un Krištianu Ronaldu izcēlās.

Madrides “Real” atkal visai pasaulei parādīja, ka tā ir viena no labākajām komandām Eiropā pēdējā sporta sezonā. Tāpēc nav nejaušība, ka tieši šis klubs 2014. gadā kļuva par UEFA Čempionu līgas uzvarētāju.