Kā Kolumbija Darbojās 2014. Gada Pasaules čempionātā Brazīlijā

Pirms futbola pasaules čempionāta sākuma Brazīlijā kolumbieši cieta ievērojamu zaudējumu valstsvienības galvenā uzbrucēja - Falkao personā. Kolumbietis bija ievainots un nevarēja piedalīties čempionātā. Tomēr tas netraucēja dienvidamerikāņiem cienīgi uzstāties turnīrā, parādot kvalitatīvu futbolu.

Kā Kolumbija darbojās 2014. gada pasaules čempionātā Brazīlijā

Kolumbijas valstsvienība tika izlozēta, lai spēlētu C grupā FIFA pasaules kausa izcīņā Brazīlijā. Tas nebija spēcīgākais valstu komandu kvartets. Tajā bez kolumbiešiem, Kotdivuāras, grieķiem un japāņiem bija arī citi.

Pirmo maču pasaules čempionātā Kolumbija aizvadīja ar Grieķiju. Spēle no Dienvidamerikas futbolistu puses izrādījās ļoti izklaidējoša. Skatītāji gūto vārtu svinēšanas laikā uz visiem laikiem atcerēsies kolumbiešu dejas. Spēles galarezultāts ir 3 - 0 Kolumbijas labā.

Otrajā spēlē Kolumbijas izlases spēlētājiem pretī stājās Kotdivuāras futbolisti. Šajā tikšanās reizē tika izcīnīta vēl viena dienvidamerikāņu uzvara turnīrā (2 - 1).

Grupu kārtas noslēdzošajā mačā Kolumbija bez problēmām tika galā ar Japānu (4 - 1). Dienvidamerikas futbolisti ieņēma pirmo vietu C grupā, parādot pārsteidzošu krāšņu un uzbrūkošu futbolu.

1/8 fināla mačā Kolumbijas spēlētājiem bija jācīnās ar Urugvaju. Šo spēli Džeimss Rodrigess dubultoja pret Muslera. Kolumbija uzvarēja 2 - 0 un iekļuva Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, kur viņus jau gaidīja brazīlieši.

Ceturtdaļfināla spēle Brazīlija - Kolumbija kļuva par vienu no vissmagākajām un vardarbīgākajām turnīrā. Tiesnesis vairāk nekā 50 reizes fiksēja noteikumu pārkāpumu, un bumba spēlēja tikai aptuveni 40 minūtes neto laika. Šādā cīņā Kolumbija zaudēja laukuma saimniekiem ar 1 - 2 un aizlidoja no cīņas par Pasaules kausu.

Daudziem neitrāliem futbola faniem bija žēl šķirties no šīs Dienvidamerikas izlases, jo viņi parādīja, iespējams, augstākās kvalitātes futbolu no jebkuras citas Dienvidamerikas komandas. Var secināt - ja līdzjutēji tik ļoti atcerējās spēli, tad izlases sniegumu var uzskatīt par veiksmīgu. Turklāt iekļūšana ceturtdaļfinālā Pasaules kausa izcīņā Kolumbijas Futbola federācijai ir pilnīgi pieņemams rezultāts.