Kurš No Euro Fināla Dalībniekiem Kļuva Par Populārāko Runet

2012. gada 1. jūlijā Kijevā notika Eiropas futbola čempionāta UEFA EURO 2012 ™ Polija-Ukraina finālturnīrs. Spānijas un Itālijas izlases cīnījās par augstāko godalgu. "Yandex" ir identificējis populārāko futbolistu TOP-5 finālspēlē.

Kurš no Euro 2012 fināla dalībniekiem kļuva par populārāko Runet

Piektajā vietā ierindojās Itālijas pussargs Andrea Pirlo. Jau mača otrajā minūtē viņš saņēma piespēli no pretinieka soda laukuma, taču meta neprecīzi. Skaisti brīži ar futbolista piedalīšanos vairākkārt notika konfrontācijas abās pusēs. Saskaņā ar uzņēmuma "Yandex" teikto cilvēki aktīvi reaģēja uz šādiem notikumiem, lai meklētu papildu informāciju meklētājprogrammā.

Cienījamā saraksta ceturto rindu aizņēma Ikers Kasiljass - Spānijas komandas vārtsargs. Īpaša uzmanība pelnījusi pieredzējušo vārtsargu par nevainojamo sniegumu spēles laikā. Visskaustākais moments bija 52. minūtē, kad Itālijas izlase ieguva iespēju gūt vārtus, taču futbolists nespēja pārspēt Kasiljasu viens pret vienu. Pirmajā puslaikā bija daudz bīstamu momentu, taču vārtsargs vienmēr palīdzēja.

Trešajā vietā ir Itālijas valstsvienības vārtsargs Džanluidži Bufons. Otrā puslaika pašā sākumā viņš izglāba komandu no šķietami neizbēgamiem vārtiem. Līdz mača beigām Itālijas aizsardzība bija pilnībā sabrukusi, un vārtsargs izmisīgi izglāba komandu no sagrāves. Lai arī fināls noslēdzās ar 4: 0 Spānijas valstsvienības labā, vārtsargs izpelnījās skatītāju cieņu.

Otro vietu uz goda pjedestāla ieņēma spāņu uzbrucējs Fernando Toress. Šis futbolists 84. minūtē trāpīja pretinieku vārtos. Kopumā UEFA EURO 2012 laikā viņš guva trīs vārtus. Ar šādu sasniegumu var lepoties tikai seši sportisti, kuri piedalījās dažādos turnīra posmos. Zīmīgi, ka Toress laukumā devās tikai finālmača 75. minūtē.

Pirmā vieta TOP-5 sarakstā ir itāļu uzbrucējam Mario Balotelli. Profesionālis ir arī viens no sešiem labākajiem spēlētājiem, kurš guvis trīs vārtus UEFA EURO 2012 ™ Polijā-Ukrainā. Diemžēl finālā viņam neizdevās gūt vārtus, taču viņš vairākkārt kļuva par akūtu situāciju dalībnieku pie pretinieku vārtiem.