Kāda Bija Krievijas Un Polijas Spēle Euro

Krievijas un Polijas futbola spēles rezultāts atstāja konkurentiem labas izredzes iekļūt Euro 2012 ceturtdaļfinālā. Bet nākamās spēles neatbilda līdzjutēju cerībām, un komandas, kuras tika uzskatītas par favorītēm savā grupā, izstājās no turnīra.

Kāda bija Krievijas un Polijas spēle Euro 2012

Otro maču Euro 2012 aizvadīja Krievijas izlase pret vienu no turnīra saimniekiem - Polijas komandu. Grupu posma tikšanās notika Varšavā Nacionālajā stadionā.

Mača sākums Krievijas sastāvam izrādījās grūts. Abu komandu sportisti bija nervozi un pieļāva nepiespiestās kļūdas. Laukuma saimnieki uzbruka biežāk, lai arī bumba vairāk piederēja Krievijas izlases spēlētājiem.

Tikšanās pirmās puses beigās rezultātu atklāja Alans Dzagoevs. 36. minūtē pēc Andreja Aršavina pārejas viņš guva savus trešos vārtus turnīrā pret pretiniekiem. Pēc vārtu gūšanas krievi sāka spēlēt mazāk aktīvi, atdodot iniciatīvu Polijas futbolistiem.

Stadiona īpašnieki prieka pamatu ieguva tikšanās 58. minūtē. Elegantu bumbu Malafeeva vārtu pirmajā devītniekā guva Polijas izlases kapteinis Jēkabs Blaščikovskis. Kopš šī brīža spēle ritēja “sadursmes kursā”.

Spēlētāju emocijas bieži pārsniedza atļauto. Spēles 60. minūtē mājinieku uzbrucējs Roberts Levandovskis saņēma brīdinājumu. Viņš saņēma dzelteno kartīti par rupju sitienu ar kājām Igoram Deņisovam, kurš savukārt nepalika parādā un nopelnīja dzelteno kartīti par sarunu ar tiesnesi.

Tikšanās beigās Krievijas izlase izdarīja spiedienu uz pretinieku teritoriju, taču taktika nedeva vēlamo rezultātu. Krievu treneris Diks Advokaāts nomainīja Aleksandru Keržakovu, kura vietā laukumā parādījās Romāns Pavļučenko.

Tikšanās tiesnesis mača pamatlaikam pievienoja vēl trīs minūtes. Krievi sarežģītā spēlē varēja izrāpt uzvaru. Aršavina centieniem tika izveidota vārtu gūšanas iespēja, taču poļu vārtsarga Przemyslava Tytona drošā spēle liedza spēlētājiem to izmantot. Pašās konfrontācijas beigās laukuma saimniekiem bija tiesības uz brīvsitienu, taču viņš arī nemainīja rezultātu uz tablo. Rezultāts 1: 1 - tieši ar viņu komandas pameta laukumu.