2014. Gada FIFA Pasaules Kausa Izcilākās Spēles

Satura rādītājs:

Par iespaidīgām futbola spēlēm var saukt gan spītīgas konfrontācijas ar vārtu pārpilnību, gan spēles, kurās tika izcīnītas lielas uzvaras. No Brazīlijā pabeigtā futbola pasaules čempionāta 64 mačiem var izšķirt vairākas īpašas tikšanās.

2014. gada FIFA pasaules kausa izcilākās spēles

Brazīlija - Vācija (1 - 7)

Par graujošāko uzvaru 2014. gada pasaules čempionātā var uzskatīt par Vācijas valstsvienības panākumu pusfināla spēlē pret Pasaules kausa izcīņas mājinieci Brazīliju. Vācieši sagādāja graujošu sakāvi dienvidamerikāņiem ar rezultātu 7 - 1. Jāatzīmē, ka tikšanās pirmā puse noslēdzās ar rezultātu 5 - 0. Turklāt jāatzīmē, ka Vācijas izlase spēja gūt vārtus piecas reizes 18 minūšu laikā (no pirmā puslaika 11. līdz 29. minūtei). Šī sagrāve bija lielākā Brazīlijas izlasei tās vēsturē.

Spānija - Nīderlande (1 - 5)

Arī viens no pirmajiem turnīra mačiem starp galvenajiem konkurentiem noslēdzās ar graujošu rezultātu. Nīderlande spāņiem sagādāja satriecošu sakāvi ar rezultātu 5 - 1. Pirmais puslaiks noslēdzās ar vārtu neizšķirtu, savukārt otrajā puslaikā holandieši sagrāva pretinieku aizsardzību, gūstot četrus bezatbildes vārtus.

Austrālija - Nīderlande (2 - 3)

Vēl viena spēle grupu turnīra posmā starp Nīderlandi un Austrāliju beidzās ar lielu rezultātu. Skatītāji varēja redzēt piecus gūtus vārtus. Tikšanās laikā abām komandām bija pārsvars. Sākumā Nīderlandes spēlētāji izvirzījās vadībā, bet otrajā puslaikā van Gāla vīriem nācās atspēlēties. Pēdējo gods ir tas, ka viņi to ne tikai izdarīja, bet arī spēja izcīnīt labvēlīgu uzvaru 3 - 2.

Nigērija - Argentīna (2 - 3)

Nigērijas un Argentīnas mačā tika prezentēti arī pieci gūti vārti. Notikumi mačā sāka attīstīties ļoti ātri. Sākumā nigērieši piekāpās 3. minūtē, bet jau 4. uzvarēja. Pirmā puslaika saīsinātajā laikā Messi ar brīvsitienu atkal izvirzīja dienvidamerikāņus uz priekšu. Tikšanās otrās puses sākumu iezīmēja Nigērijas vārti, taču gandrīz uzreiz (50. minūtē) Argentīna atkal izvirzījās vadībā. Gala rezultāts ir argentīniešu uzvara ar 3 - 2.

Gana - Vācija (2 - 2)

Viena no spilgtākajām tikšanās reizēm, kas beidzās neizšķirti, bija spēle starp ganiešiem un vāciešiem. Vācijas futbolistiem izdevās iznākt priekšā tikai otrajā puslaikā, bet pēc tam divas reizes piekāpās. Nākamā čempionāta sensācija bija brūvēšana. Bet Vācijas spēlētāji tam nepiekrita. Viņi spēja izlīdzināt rezultātu, kas noteica Ganas un Vācijas spēles galarezultātu (2 - 2).