Urugvaja Pret Kostariku: Brazīlijas Pirmā Pasaules Kausa Sensācija

Spēles 14. jūnijā Fortalezā Castelan stadionā sākās vienā no Brazīlijas FIFA pasaules kausa izcīņas grupām. D kvartetā Dienvidamerikas valdošie čempioni urugvajieši tikās ar Kostarikas izlasi.

urugvai_costa-rica

Mača pirmā puse daudzās punktu gūšanas situācijās neatšķīrās. Neitrālajiem faniem bija visas tiesības atzīt, ka šis bija viens no garlaicīgākajiem puslaikiem turnīrā. Tomēr vieni vārti stadionā, kurā ir aptuveni 64 000 skatītāju, patiešām notika. Rezultātu no soda metiena atklāja viens no labākajiem uzbrucējiem pasaulē, Urugvajas uzbrucējs Edinsons Kavani. Urugvaja izvirzījās vadībā 1 - 0. Likās, ka pēc pārtraukuma dienvidamerikāņi izspiedīs pretinieku. Bet patiesībā viss izrādījās citādi.

Otrajā puslaikā Kostarika iznāca it kā cita komanda. Sāka izrādīties interesanti Centrālamerikas pārstāvju uzbrukumi, un urugvajieši priekšā neko neizrādīja. Kempbela vārti 54. minūtē bija diezgan dabiski. Kostarikas spēlētājs no soda laukuma vietas nošāva vārtsargu Musleru.

Trīs minūtes vēlāk Duarte izvirzīja Kostariku vadībā ar 2 - 1. Šis notikums jau bija šoks Urugvajas komandai. Pēdējam trīs minūšu laikā izdevās divreiz izlaist.

Jāatzīst, ka Urugvajas izlase pēc divu vārtu ielaišanas neko nevarēja radīt pie pretinieku vārtiem. Tieši pretēji, 84 minūtes Dienvidamerikā bija liktenīgas. Trešais vārtu guvējs Urenja gūst pēc izcilas iekļūšanas piespēles Urugvajas soda laukumā. 3 - 1 Kostarikas labā.

Mača tiesneša noslēdzošā svilpe ierakstīja pirmo trīs pasaules kausa izcīņas spēļu dienu sensāciju. Kostarikāņiem izdevās pārspēt Urugvajas valstsvienību ar 3 - 1.