Kā Zenit Aizvadīja Pirmo Maču Čempionu Līgas 2014. – 2015. Gada Sezonā

16. septembrī Sanktpēterburgas Zenit aizvadīja pirmo maču Čempionu līgas 2014.-2015. Gada sezonas grupu turnīrā. Mūsu kluba sāncenši bija Benfica spēlētāji. Spēle notika Portugālē.

Kā Zenit aizvadīja pirmo maču Čempionu līgas 2014. – 2015. Gada sezonā

Krievijas komanda tikšanos ar drausmīgo portugāļu pretinieku sāka ļoti droši. Jau pirmajās minūtēs Hulks bīstami servēja soda laukumā. Viņa piespēle gandrīz beidzās ar gūtiem vārtiem pret Benfica. Šis bija pirmais brīdinājums pret Portugāles aizsardzību. Vēl pēc dažām minūtēm Zenit joprojām guva vārtus. Hulks 5. minūtē saņēma gudru piespēli no Šatova un raidīja bumbu Artūra vārtu tīklā. Krievijas komanda izvirzījās vadībā 1 - 0. Pēc ielaistajiem vārtiem "Benfica" spēlētāji centās pastiprināt savu darbību uzbrukumā, taču Sanktpēterburgas futbolisti neļāva pretiniekiem neko darīt.

Pirmā puslaika vidū notika vēl divi svarīgi notikumi. Par pārkāpumu pēdējā gadījumā pret Dani noraidīja portugāļu vārtsargu, un 22. minūtē Vitsels pēc stūra sitiena nodrošināja Zenit pārsvaru. Rezultāts tagad ir 2 - 0. Ar šo rezultātu komandas devās pārtraukumā.

Otrajā puslaikā Krievijas kluba spēlētājiem bija vēl vairākas iespējas. Tomēr ieviešana neizdevās. Huls pēc sitiena no asa leņķa trāpīja pa stabu, Rondons izšāva garām vārtiem, dodoties uz tikšanos ar vārtsargu. "Benfica" spēlētājiem nebija simtprocentīgu gūšanas iespēju. Mēs varam atzīmēt bīstamo triecienu Luizao galvai tikai pēc etalona. Spa Lodygin.

Spēle noslēdzās ar pārliecinošu Zenit uzvaru ar rezultātu 2 - 0. Krievijas komandas spēlētāji parādīja labu spēles organizāciju un spēja apstiprināt savu klasi.