2014. Gada FIFA Pasaules Kauss: Kā Spānija Aizvadīja Pēdējo Maču Pasaules čempionātā

23. jūnijā Brazīlijas pilsētā Kuritibā Spānijas izlase aizvadīja pēdējo maču FIFA pasaules kausa izcīņā. Kādreiz briesmīgo spāņu sāncenši bija Austrālijas komanda.

2014. gada FIFA pasaules kauss: kā Spānija aizvadīja pēdējo maču pasaules čempionātā

Abas komandas ir zaudējušas visas iespējas turpināt cīņu izslēgšanas spēlēs, jo zaudēja pirmos divus mačus FIFA Pasaules kausa izcīņas B grupā. Tāpēc spēle Austrālija - Spānija bija vairāk draudzīga rakstura.

Kā jau bija paredzēts, spāņi laukumā devās ar spēlētājiem, kuriem iepriekšējos mačos nebija daudz spēles laika. Tātad auditorija redzēja Deividu Vilju, Toresu, Matu kā daļu no Spānijas. Jāsaka, ka tieši šie spēlētāji padarīja rezultātu mačā.

Bumbas īpašumā pārsvars pirmajā puslaikā, protams, bija spāņiem. Tomēr Eiropas komanda vārtus spēja gūt tikai vienu reizi. Tiesa, mērķis izrādījās skaists. 36. minūtē pēc precīzas piespēles austrāliešu soda laukumā Villa gūst pirmos vārtus tikšanās reizē ar papēdi. Tā bija skaista futbola klasika, taču tā neko neizšķīra.

Otrais puslaiks auditorijai deva vēl divus vārtus. Abi vārti devās uz Austrālijas vārtiem. Vispirms 69. minūtē Toress tika izvadīts ar pārsteidzošu piespēli uz tikšanos ar Austrālijas vārtsargu. Fernando bija precīzs. Spānija izvirzījās vadībā ar 2 - 0. 82. minūtē Huans Mata guva vārtus, trāpot Austrālijas vārtos no tuvas distances pēc pārbaudītas piespēles no lauka dziļuma.

Pēdējais spāņu tikšanās rezultāts Brazīlijas pasaules kausa izcīņā ir 3 - 0 eiropiešu labā. Runājot par Austrālijas spēli, jāatzīmē, ka spēlētāji ļoti centās. Viņi tiešām centās parādīt labu futbolu, bet spāņi bija labāki. Tomēr tas ir maz mierinājums eiropiešiem, kuri pēc mača dodas mājās, B kvartetā ieņemot pēdējo trešo vietu.