2014. Gada FIFA Pasaules Kauss: Spānijas Un Nīderlandes Tikšanās Rezultāti

Brazīlijas pilsēta Salvadora ir pagodināta rīkot vienu no gaidītākajām pasaules kausa grupu turnīra spēlēm. 13. jūnijā Fonte Nova stadionā, kurā ir vairāk nekā 50 000 skatītāju, futbola milži sadūrās: Spānija stājās pretī Nīderlandei.

2014. gada FIFA pasaules kauss: Spānijas un Nīderlandes tikšanās rezultāti

Pirmās 45 spēles minūtes neatstāja vienaldzīgus līdzjutējus, kurus interesēja kvalitatīvs futbols. Kaislība, prasme, emocijas - to visu publika varēja novērot Salvadoras arēnā.

Pirmā vārtu gūšanas iespēja notika pie spāņu vārtiem, taču Sneidžers nespēja realizēt savu iespēju. Puslaika vidū savu laimes vārdu teica valdošie pasaules čempioni. Lieliska caurbraucoša piespēle holandiešu soda laukumā pārvērtās par Djego Kostas kritienu. Tiesnesis redzēja noteikumu pārkāpumu un uzlika bumbu uz punkta. Pieredzējušākais Ksabi Alonso neatstāja nekādas iespējas Nīderlandes vārtsargam. Spānija izvirzījās vadībā ar 1 - 0. Tas notika 27. minūtē.

Pēc ielaistu vārtu guvuma Nīderlandes valstsvienība nopelnīja. Nīderlandiešu vainagojums bija Pasaules kausa kvalifikācijas rezultatīvākā spēlētāja Robina Van Pērsija satriecošā bumba. Izbraucis piespēli no flanga, uzbrucējs gandrīz no soda metienu līnijas iemeta Kasiljasu. 1 - 1, un visi holandieši ir priecīgi. Šī bumba bija skaistākā pirmajos trīs mačos.

Otrais puslaiks tribīnēs šokēja 48 173 skatītājus. Daži bija nenormāli gavilējoši, citi ar šausmām vēroja notiekošo. Holandieši iznīcināja Spāniju. Četri bezatbildes vārti pret Kasiljasu veidoja pēdējo spāņu sagrāvi. Nīderlande uzvarēja 5 - 1. Pat visdrosmīgākie bukmeikeri nevarēja iedomāties šādu rezultātu.

53. minūtē Arjens Robens guva otros vārtus pēc Blinda lieliskās piespēles. Stefans de Vrejs 64. minūtē ar standarta galvu raidīja bumbu spāņu tīklā. Pēc nospēlētām 8 minūtēm Van Pērsijs izmantoja Kasiljasas kļūdu un padarīja rezultātu nepiedienīgu. Un sakāvi pabeidza Arjens Robens, kurš 80. minūtē veica tādu lēcienu no laukuma centra, ka pats Serhio Ramoss, kuram distancē bija pārsvars, holandietim neatlika laika. Robens "atņēma" Spānijas aizsardzību un panāca rezultātu 5 - 1.

Sanāksmes iznākums ir šokējošs. Neveiksme, vajāto "Red Fury" "nāve" laukumā ar trim gūtiem punktiem pacēla holandiešus uz pirmo vietu grupā. Spānijas izlasei būs jāreabilitējas ne tikai līdzjutēju, bet arī viņu pašu priekšā.