2014. Gada FIFA Pasaules Kauss: Kā Tika Aizvadīta Austrālijas Un Nīderlandes Spēle

19. jūnijā pasaules čempionātā B grupā sākās otrā kārta. Spēle starp Nīderlandes un Austrālijas izlasēm notika Porto Alegre pilsētā. Spēle izrādījās ļoti aizraujoša un skaista. Mačs priecēja daudzus līdzjutējus ne tikai stadionā, bet arī visā pasaulē. Skatītāji redzēja vairākas skaistas bumbas un vairāk nekā vienus vārtus.

Avstralia - Niderlandy_

Pēc tam, kad Nīderlande uzvarēja Spāniju ar graujošu rezultātu 5 - 1, daudzi domāja, ka spēlēšana ar Austrāliju neradīs problēmas ar vieglu trīspunktu iegūšanu Luisa van Gāla rēķinā. Tomēr spēle izrādījās ļoti intriģējoša.

20. minūtē Arjens Robens izdarīja savu nākamo ātrgaitas sitienu ar zemu no laukuma centra, iegāja soda laukumā un raidīja bumbu tālajā apakšējā stūrī. Holandieši panāca 1 - 0. Bet prieks par Nīderlandes izlasi bija īslaicīgs. Minūtes laikā Tims Kahils panāca izlīdzinājumu ar satriecošiem vārtiem. Austrālijas uzbrucējs atbildēja uz eņģu piespēli soda laukumā un meta pa vārtiem. Bumba ar milzīgu spēku atsitās pret pārliktni un šķērsoja loloto līniju. Šie vārti būs vieni no skaistākajiem vārtiem turnīrā. Uz tablo zibēja vienāds rezultāts.

Pēc vārtu gūšanas austrālietēm bija iespējas gūt vairāk, varam teikt, ka spēle bija līdzvērtīga. Tomēr rezultāts pirms pārtraukuma nemainījās.

Otrajā puslaikā publika atkal redzēja vairākus vārtus. Pirmie sevi atšķīra austrālieši. Mile Edinak 54. minūtē no soda laukuma vietas izvirzīja zaļā kontinenta pārstāvjus. Austrālija izvirzījās vadībā ar 2 - 1, un tā jau bija sensācija. Bet Nīderlandes izlasei ir savi zvaigžņu izpildītāji. Tātad Robins van Pērsijs 58. minūtē guva otros vārtus. Šie vārti Robinam jau bija trešie turnīrā, un viņš šo rādītāju panāca Arjenu Robenu un Tomasu Mīleru.

68. minūtē Memfiss Dupai ar sitienu no soda laukuma puses raidīja trešos vārtus Austrālijas vārtos. Holandieši nāca klajā. Zīmīgi, ka iepriekšējā vārtu uzbrukumā austrālieši gandrīz paši trāpīja pa vārtiem. Galīgais rezultāts nemainījās līdz pēdējai svilpei.

Nīderlande pēc diviem mačiem gūst 6 punktus un pasaules čempionātā ieņem B grupas kopvērtējumu. Un Austrālijas izlase pēc diviem mačiem paliek bez punktiem, lai gan viņu spēle ar Holandi bija ļoti kvalitatīva un interesanta.