2014. Gada FIFA Pasaules Kausa Izcīņa: Kā Tika Aizvadīta Spēle Kamerūna - Brazīlija

23. jūnijā Pasaules kausa futbolā grupas dalībnieki aizvadīja savu pēdējo maču. Kamerūnas izlase kļuva par Brazīlijas galvaspilsētas nacionālā stadiona pentacampu konkurentiem.

2014. gada FIFA pasaules kausa izcīņa: kā tika aizvadīta spēle Kamerūna - Brazīlija

Brazīlijas izlase jau no mača pirmajām minūtēm piedāvāja pretiniekiem ātru tempu. Bumba laukuma centrā praktiski neuzkavējās, jo dienvidamerikāņi to nekavējoties mēģināja nogādāt priekšējā līnijā. Brazīlijas pārsvars bija iespaidīgs. Rezultāts bija vārti 17. minūtē pret Kamerūnu. Neimārs, saņēmis krāšņu piespēli no flanga, ar vienu pieskārienu raidīja bumbu Kamerūnas vārtu stūrī. 1 - 0 izvirzījās brazīlieši.

Āfrikas komanda pēc ielaistās bumbas nāca prātā un vairākas reizes bīstami apdraudēja pretinieku vārtus. Būtībā bīstamie momenti pie brazīliešu vārtiem radās pēc stūra sitieniem. Vienā no šiem uzbrukumiem brazīliešu vārtsargu Sezāru glāba vārtu stabs. Tomēr Kamerūnai tomēr izdevās gūt vārtus. 26. minūtē Matips atguva brazīliešu vārtus. un rezultāts kļuva vienāds.

Šāds rezultāts nevarētu derēt čempionāta saimniekiem. Pat pirmajā puslaikā 35 minūtēs Neimārs veic dubultu un ved savu komandu uz priekšu. Tikšanās pirmā puse noslēdzās ar rezultātu 2 - 1 Brazīlijas labā.

Pēc pārtraukuma situācija laukumā nemainījās - brazīlieši uzbruka biežāk. Jau 49. minūtē viņi guva trešos vārtus pret Kamerūnu. Freds izcēlās. Šie vārti Brazīlijas izlases uzbrucējam bija pirmie pasaules kausa izcīņā. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka flanga serves laikā Freds bija strīdīgā situācijā. Šķīrējtiesnesis varēja droši noteikt malējo. Bet tas nenotika - Freds ar galvu raidīja bumbu tīklā.

Atlikušo maču brazīlieši pavadīja ļoti droši. Viņi dominēja laukumā un neļāva Āfrikas spēlētājiem spicināt savus vārtus. Turklāt 84. minūtē Fernandinju guva vēl vienus vārtus. Rezultāts bija 4 - 1 dienvidamerikāņu labā.

Mača tiesneša finālsvilpe fiksēja pārliecinošu brazīliešu uzvaru. Tagad fani ar nepacietību gaida futbola banketa turpinājumu Pasaules kausa izslēgšanas spēlēs, kurā, protams, būs arī Brazīlijas izlase.