2014. Gada FIFA Pasaules Kauss: Kā Tika Aizvadīta Spēle Kamerūna - Horvātija

B grupā 18. jūnijā Brazīlijā notiekošajā pasaules kausa izcīņā notika otrās kārtas spēle starp Kamerūnas un Horvātijas valstsvienībām. Manausas pilsēta pieņēma tādu pretinieku spēli, kuriem vairs nebija tiesību kļūdīties. Mača rezultāts bija maršuts, kuru "Amazonia" arēnas skatītāji varēja redzēt savām acīm.

Pozor_Kameruna_

Horvātijas un Kamerūnas izlases zaudēja pirmos mačus pasaules čempionātā Brazīlijā. Pirmie zaudēja Pentacamps, bet otrie meksikāņiem. Otrajā kārtā komandām noteikti vajadzēja uzvarēt, lai turpinātu cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēļu posmā.

Mačs sākās ar Kamerūnas uzbrukumiem. Tomēr ilgu laiku afrikāņu bija par maz. Jau 10. minūtē viņi ieguva bumbu savos vārtos. Pēc izcilas piespēles soda laukumā Ivica Oličs raidīja bumbu afrikāņu tīklā. Pēc tam horvātiem bija vēl pāris iespējas gūt vārtus, taču pirmajā puslaikā tas nenotika.

Kamerūna uzbruka vāji, priekšējā līnijā izrādījās maz. Karstie afrikāņu puiši sāka nervozēt, kā rezultātā Song tika noņemts par Mandjukiča sitienu nekaitīgā situācijā laukuma centrā.

Otrais puslaiks tika aizvadīts pilnībā ar horvātu pārsvaru. 48. minūtē tika noorganizēta otrā bumba. Ivans Pešičs pārtvēra neprecīzu Kamerūnas vārtsarga piespēli, metās gar flangu un, iekļūstot soda laukumā, mierīgi sita vārtos. 2 - 0. Tagad likās, ka Kamerūnai vispār nav iespēju. Un tā tas notika.

Mario Mandzukičs guva vārtus vēl divas reizes (61. un 73. minūtē), izsniedzot galīgo sakāvi 4 - 0. Vispirms uzbrucējs pēc stūra guva bumbu ar galvu un pēc tam nospēlēja, beidzot.

Kamerūnai otrajā puslaikā bija tikai dažas iespējas, taču tās palika neizpildītas. Lieta beidzās arī ar to, ka kamerūnieši uz lauka gandrīz saplīsa savā starpā. Assu-Ekotto sāka sadursmi ar Mukanjo. Jāatzīmē arī tas, ka kamerūnieši otrajā puslaikā saņēma trīs sarkanās kartītes un spēli pabeidza ar septiņu spēlētāju sastāvu.

Horvāti turnīrā gūst pirmos trīs punktus. Tagad mača pret Meksiku eiropiešiem izšķirsies izstāšanās no B grupas liktenis.