2014. Gada FIFA Pasaules Kauss: Kā Spēle Tika Aizvadīta Japāna - Grieķija

19. jūnijā Natalas pilsētā notika kārtējā Pasaules kausa izcīņas spēle C grupā. Otrās kārtas ietvaros tikās Japānas un Grieķijas komandas. Abas komandas zaudēja pasaules kausa debijā Brazīlijā, tāpēc otrās kārtas spēle katrai komandai bija ļoti svarīga.

2014. gada FIFA pasaules kauss: kā spēle tika aizvadīta Japāna - Grieķija

Spēle sākās mierīgi. Ne japāņi, ne grieķi neplānoja nekavējoties nomākt pretinieku. Šāds iespaids skatītājam radās jau pēc mača pirmajām minūtēm. Ja ātrai bumbai bija trenera mērķis, tad acīmredzot abām komandām to neizdevās izpildīt. Salīdzinot ar citiem dienas mačiem, šī spēle bija garlaicīga. Bīstamu momentu bija maz.

Pirmā puslaika varonis bija tiesnesis, kurš 45 minūšu beigās noņēma Grieķijas izlases kapteini Katsouranisu par divām dzeltenajām kartītēm. No bīstamajiem momentiem var atcerēties Hondas brīvsitienu, taču grieķu vārtsargs bija vietā un atspoguļoja japāņu raidīto bumbu.

Komandas pārtraukumā devās ar nulles punktu, kas nevienu komandu nevarēja iepriecināt.

Otrajā puslaikā bīstamos brīžos pārsvars bija japāņiem. Pēc stūra sitiena 60. minūtē var izcelt Hekas sitienu ar galvu. Japāņu vārtsargs izglābj komandu. Tad aziāti radīja akūtas situācijas. Tātad 68. minūtē Okubo pēc labas piespēles no pāris metriem izdevās neiekļūt tukšos vārtos. Tas bija labākais moments visā mačā. Briesmīga kļūda, un uz rezultātu tablo paliek nulles. Nedaudz vēlāk, 71. minūtē, japāņi atkal palaida garām iespēju gūt vārtus. Učida no vairākiem metriem palaida garām mērķim.

Spēles galīgais rezultāts bija 0 - 0. Šis rezultāts nevienai komandai nederēja. Grieķi un japāņi iegūst pa vienam punktam, un viņiem ir tikai minimālas izredzes kvalificēties no grupas.