2014. Gada FIFA Pasaules Kauss: Vienpadsmitās Spēles Dienas Rezultāti

Pasaules kausa vienpadsmitā spēļu diena futbola līdzjutējiem sagādāja daudz dažādu emociju. 22. jūnijā Brazīlijas pilsētās Riodežaneiro, Porto Alegrē un Manausā notika vēl trīs čempionāta spēles. Līdzjutēji varēja vērot Krievijas, Beļģijas, Alžīrijas, Dienvidkorejas, Portugāles un ASV spēles.

2014. gada FIFA pasaules kauss: vienpadsmitās spēles dienas rezultāti

Krievijas līdzjutēju dienas galvenais masts bija Krievijas un Beļģijas izlašu tikšanās. Riodežaneiro Krievijas futbolisti mēģināja iebilst Beļģijas komandai. Gala rezultāts runā pats par sevi. Krievi ir zaudējuši. Zaudētais, šķiet, ir minimāls - 0 - 1, bet Kapello lādiņu izpilde atstāj daudz ko vēlamu, maigi izsakoties, labāko. Krievijas izlase ir komanda, kas nespēj sacensties ne tikai ar Eiropas un pasaules vadošajām izlasēm, bet arī ar tām, kurām netiek piešķirts čempionāta galveno favorītu tituls. Beļģi ir ieguvuši labu, stabilu sastāvu turnīram, kas spēj viegli atrisināt izkļūšanas no grupas problēmas. Krievijas izlase tam nevarēja kļūt par šķērsli. Neskatoties uz mazo punktu skaitu, Beļģija izskatījās daudz prasmīgāka un bija pelnījusi darba uzvaru. Tiesa, vārti tika gūti pašā tikšanās beigās. Krieviem nepietika, lai diezgan daudz izturētu beļģu uzbrukumu uzbrukumus. 88. minūtē Divok Origi joprojām sarūgtināja Krievijas futbola līdzjutējus. Beļģijas izlase sev garantēja izeju no grupas, taču krieviem ir arī teorētiskas izredzes turpināt cīņu turnīrā. Kapello komandai ir jāuzvar Alžīrija un jācer, ka korejieši nepārspēs beļģus lielā mērā.

Spēles otrajā mačā tikās H grupas krievu sāncenši, Dienvidkorejas un Alžīrijas izlases. Spēlē tika gūti 6 vārti. Turklāt pirmie trīs pirmajā pusē lidoja korejiešu vārtos. Sanāksmes otrajā pusē Dienvidkorejas spēlētāji atguva vārtus, bet ātri ielaida ceturtos vārtus. Tomēr aziāti atrada sev spēku, lai gūtu vairāk vārtu, taču ar to nepietika pat neizšķirti. Sanāksmes galarezultāts ir 4 - 2 Alžīrijas labā. Visa cīņa H grupā vēl ir priekšā.

Spēles dienas pēdējā sanāksmē skatītāji varēja vērot ASV un Portugāles konfrontāciju. Spēle izrādījās ļoti aizraujoša. Pēc pirmā puslaika portugāļi bija vadībā ar 1 - 0. Tikšanās otrajā segmentā amerikāņi divreiz meta pa vārtiem. Spēle bija ceļā uz savu loģisko noslēgumu - ASV komandas uzvaru. Tomēr 95. minūtē eiropieši spēja atspēlēties. Spēles galarezultāts ir 2 - 2. Šis ir turnīra otrais rezultatīvais kaujas izloze. Portugāles izlasei joprojām ir izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs. Ronaldu komandai ir jāuzvar Gana un jācer, ka amerikāņi pēdējā kārtā uzvarēs vāciešus. Tajā pašā laikā portugāļiem ir nepieciešams gūt vārtus pēc iespējas vairāk.