2014. Gada Pasaules Kauss Futbolā: Devītās Spēles Dienas Rezultāti

20. jūnijā Brazīlijas futbola laukumos notika nākamās trīs futbola pasaules čempionāta spēles. Tikās D un E grupas komandas. Visas spēles nacionālajām komandām turnīrā bija svarīgas. Vienā no spēlēm notika sensācija, kas jau tagad, šķiet, ir paraugs.

2014. gada Pasaules kauss futbolā: devītās spēles dienas rezultāti

Pasaules kausa izcīņas devītās dienas pirmā spēle bija mačs, kas norisinājās neciešamā karstumā Resifes pilsētā. Zaļajā zāliena laukumā iekļuva Itālijas un Kostarikas izlases. Tā bija sliktākā itāļu spēle pēdējos gados. Komanda, kas pirmajā kārtā uzvarēja Angliju, izskatījās ne tikai pieticīga, bet arī bezpalīdzīga. Kostarikāņi uzbruka lielākiem un bīstamākiem. Lai arī Supermario bija divi savi momenti, itāļu uzbrucējs tos nerealizēja. Puslaika beigās Kostarika izvirzījās vadībā. Šie vārti bija vienīgie mačā. Sanāksmes otrajā pusē itāļi joprojām bija tikpat bezpalīdzīgi, un Kostarikas spēlētāji formēja savas tiesības pamest nāves grupu, radot sensāciju.

Dienas otrajā mačā publika redzēja visvairāk vārtu. Tādējādi Francijas izlase Šveices vārtos raidīja piecus vārtus. Pēdējie arī neatstāja ar nulli gūto vārtu slejā. Salvadoras pilsētā, stadionā, skatītāji pēdējās minūtēs redzēja divus šveiciešu vārtus. Gala rezultāts 5 - 2 Francijas labā liecina, ka francūži pirmajās divās spēlēs bez problēmām gūst sešus punktus. Grupu posma pēdējā kārtā 1998. gada pasaules čempioni atliek spēlēt ar Ekvadoras izlasi, savukārt Šveicei būs jācīnās ar Hondurasu.

Spēles dienas pēdējā sanāksmē E kvartetā ekvadorieši bija spēcīgāki par Hondurasas valstsvienību. Mača galarezultāts ir 2 - 1 dienvidamerikāņu labā. Ekvadoras izlase izcīnīja labas gribas uzvaru, komanda bija zemāka par Hondurasu 0 - 1. Skatītāji redzēja Enner Valencia nākamos vārtus. Ekvadoras uzbrucējs gūtajos vārtos joprojām atrodas čempionāta rezultatīvākajā grupā. Enners Valensija pārskatāmajā spēlē ieguva dubultu.