2014. Gada Pasaules Kauss Futbolā: Sestās Spēles Dienas Rezultāti

17. jūnijā Brazīlijas futbola laukumos notika vēl trīs Pasaules kausa spēles. Pēdējās cīņā iesaistījās Krievijas un Dienvidkorejas komandas. Dienas programmā bija arī citas tikšanās: Beļģija - Alžīrija un Brazīlija - Meksika.

Shestoy_deny_

Sestās spēles dienas pirmais mačs FIFA Pasaules kausa izcīņā Brazīlijā tika aizvadīts Mineirao stadionā Belo Horizontes pilsētā. Laukumā stājās Krievijas izlases sāncenši - Beļģija un Alžīrija. Spēle izrādījās interesanta un aizraujoša, mačā valdīja intriga. Pēc pirmā puslaika afrikāņiem rezultāts bija minimāls. Viņi uzvarēja 1 - 0. Tomēr pēc pārtraukuma Beļģijas zvaigznes parādīja savu klasi. Beļģijas izlase ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet arī izcīnīja labas gribas uzvaru 2 - 1.

Brazīlieši un meksikāņi Castelan stadionā Fortalezā ar savu maču atklāja pasaules čempionāta otrās kārtas programmu. Īstais tikšanās varonis bija Meksikas izlases vārtsargs Giljermo Očoa, kuram izdevās saglabāt savas komandas vārtus neskartus. Ochoa veica pārsteidzošus atvairījumus, kas izšķīra komandas. Gala rezultāts 0 - 0 neliecina par garlaicīgu spēli. Vēlme parādīt lielisku futbolu abām komandām bija diezgan skaidra.

Krievijas līdzjutējiem galvenais čempionāta sākuma notikums bija Krievijas izlases debija pasaules čempionātā. Nepiekāpīgie korejieši kļuva par sāncenšiem. Salīdzinot ar pārējām dienas spēlēm, spēle izrādījās garlaicīga un klases ziņā uz slikto pusi skaidri atšķīrās no citām dienas spēlēm. Turklāt čempionātā tika pieļauta vārtsarga pirmā liktenīgā kļūda. Diemžēl tieši Igors Akinfejevs atbrīvoja bumbu no rokām pēc tālsitiena. Tomēr krieviem izdevās savākties un izlīdzināt rezultātu. To izceļ Aleksandrs Keržakovs, kurš nāca kā aizstājējs. Rezultātu tablo pēdējie skaitļi ir 1 - 1, kas neapmierina ne Krieviju, ne Dienvidkoreju.