2014. Gada Pasaules Kauss Futbolā: Septītās Spēles Dienas Rezultāti

Pasaules kausa izcīņā Brazīlijā septītajā spēļu dienā notika trīs kārtējās tikšanās. Otrajā kārtā Nīderlandes Austrālijas, Spānijas, Čīles, Kamerūnas un Horvātijas izlases spēlēja A un B grupā. Saskaņā ar spēļu rezultātiem dažas komandas jau ir zaudējušas izredzes iekļūt izslēgšanas spēļu posmā.

Sedmoy_deni_

Pirmā spēle 18. jūnijā bija tikšanās Porto Alegre starp Nīderlandi un Austrāliju. Spēlē tika gūti 5 vārti, publika redzēja īstus futbola svētkus ar brūvēšanas sensāciju un daudzu spēlētāju izcilu prasmi. Nīderlandes izlasei izdevās pārspēt zaļā kontinenta pārstāvjus ar rezultātu 3 - 2. Robens bija pirmais, kurš raidīja bumbu pretinieku vārtos, bet tad paši holandieši ielaida ļoti skaistu bumbu. Tims Kahils iesita no pārliktņa un raidīja bumbu vārtos. Otrajā puslaikā austrālieši izvirzījās vadībā, taču Nīderlandes izlase spēja ne tikai atspēlēties, bet arī iznākt priekšā. Galarezultāts uz tablo 3 - 2 Nīderlandes labā sūta austrāliešus sakrāmēt koferus, un Nīderlandes izlase sacentīsies ar Čīli par pirmo vietu B grupā. Austrālija joprojām ir pēdējā spēle ar Spānijas komandu.

Leģendārais stadions Maracanã ir piedzīvojis kārtējo Spānijas izlases neveiksmi. Spēlē pret Čīli tika izlemts jautājums, kura no šīm divām komandām turpinās cīņu par izeju no grupas. Jau pirmajā puslaikā dienvidamerikāņi divas reizes trāpīja pa Spānijas izlases vārtiem, kas priecēja Riodežaneiro stadiona līdzjutējus un visus tos, kas uztraucās par Čīli vai sakņojās pret Spāniju. Otrajā puslaikā 2010. gada pasaules čempioni mēģināja izdrukāt Klaudio Bravo vārtus, taču tas nekad nenotika. Čīles valstsvienības galīgā uzvara 2 - 0 neatstāj izredzes Spānijai, kura pēc grupu turnīra pametīs turnīru pirms grafika. Par pirmo vietu B grupā čīliešiem pretī stāsies Nīderlande.

Septītās spēles dienas noslēdzošā spēle bija tikšanās Manausā, kur Horvātijas izlase pārspēja Kamerūnu. Spēle palika atmiņā ar četriem eiropiešu vārtiem. Visi afrikāņi varēja atbildēt uz četrām sarkanajām kartītēm, kuras saņēma Kamerūnas spēlētāji. Tagad horvātiem ir labas izredzes kvalificēties A grupai. Pēdējā kārtā viņi spēlēs ar Meksiku, un Brazīlija pārbaudīs kamerūniešus.