2014. Gada Pasaules Kauss Futbolā: Trešās Spēles Dienas Rezultāti

14. jūnijā Brazīlijā notika četras kārtējās Pasaules kausa spēles. Cīņā iesaistījās Kolumbijas, Grieķijas, Urugvajas, Kostarikas, Anglijas, Itālijas, Kotdivuāras un Japānas izlases. Spēles diena iepazīstināja ar daudziem skaistiem mirkļiem un mērķiem, pateicoties kuriem pasaules čempionāts izskatās arvien krāsaināks.

2014. gada Pasaules kauss futbolā: trešās spēles dienas rezultāti

Pasaules kausa izcīņas trešās spēles dienas pirmā tikšanās bija sāncensība starp Kolumbiju un Grieķiju. Spēle notika Mineirao stadionā Belo Horizontē 57 000 skatītāju klātbūtnē. Kolumbieši ir pierādījuši, ka šī komanda ir gatava sportiskiem sasniegumiem arī bez viņu līderiem. Pārliecināta uzvara pār Grieķiju ar rezultātu 3 - 0 ir lielisks apstiprinājums tam.

Brazīlijas pilsētā Fortalezā notika dienas otrais mačs. Dienvidamerikas valdošie čempioni urugvajieši cīnījās ar Kostariku. Spēle notika Castelan arēnā, kurā ir aptuveni 64 000 skatītāju. Spēles rezultātu var droši saukt par pirmo īsto sensāciju. Dienvidamerikāņi, izvirzoties vadībā ar rezultātu 1 - 0, galu galā zaudēja ar 1 - 3.

Spēles dienas trešais mačs tika gaidīts ar vislielāko nepacietību. Tā nav nejaušība, jo Anglija un Itālija spēlēja savā starpā. Manusas Amazones stadionam bija gods rīkot šo maču. Publika redzēja spraigo pasaules futbola titānu cīņu. Rezultāts ir 2 - 1 itāļu labā.

Trešās spēles dienas Kotdivuāra - Japāna noslēdzošā tikšanās notika Resifē Arēnā Pernambuco. Šajā mačā tika gūti arī trīs vārti. Pēc tam, kad komandas devās pārtraukumā, rezultāts uz tablo bija 1 - 0 aziātu labā. Tomēr otrajā puslaikā afrikāņi tikšanās gaitu pagrieza sev par labu. Tiesneša beigu svilpe fiksēja Kotdivuāras uzvaru 2 - 1.