Kā Krievijas Izlase Spēlēja Ar Alžīriju Pasaules čempionātā Brazīlijā

Daudziem Krievijas futbola cienītājiem izšķirošā spēle Pasaules kausa izcīņā Brazīlijā bija spēle starp Krievijas un Alžīrijas komandu. Tikšanās notika Kuritibas pilsētā 26. jūnijā. Kapello nacionālajai izlasei bija nepieciešama uzvara, lai turpinātu izslēgšanas spēles.

Porajenie_Rossii_

Krievijas un Alžīrijas spēle sākās ar labām ziņām krievu līdzjutējiem. Jau 6. minūtē pēc Kombarova brīnišķīgās padeves no kreisā flanga Kokorins ar galvu raidīja bumbu Āfrikas vārtu deviņniekā. Mērķis izrādījās ļoti skaists.

Pēc gūtajiem vārtiem krievi vairāk centās kontrolēt bumbu, taču tas neizraisīja bīstamus momentus. Pirmā puslaika otrā puse jau ir pagājusi ar nelielu afrikāņu pārsvaru. Galvenokārt Alžīrijas spēlētāji mēģināja pēc krievu vārtiem sist sitienus pēc uzstādītajiem gabaliem. Pārsteidzoši kļuva tas, ka krievi atkal un atkal zaudēja zirgu bumbas. Āfrikāņi divas reizes bīstami iesita ar galvu pa pretinieku vārtiem. Pirmo reizi bumbu ieguva Akinfejevs, otrajā mēģinājumā afrikāņu spēlētājs palaida garām mērķim. Tie visi bija bīstami zvani krieviem.

Krievijas komandas uzbrukuma spēle pirmajā puslaikā nesummējās. Nav pilnīgi ko atcerēties, izņemot mērķi. Tuvojoties tikšanās pirmā puslaika beigām, abas komandas daudz satraukās, bija skaidrs, ka dažos brīžos spēlētājiem trūka meistarības. Tāpēc skatītāji redzēja ļoti maz bīstamu uzbrukumu.

Tikšanās pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu krievu pārsvaru 1 - 0, kas nespēja vien priecēt līdzjutējus ar nedaudz garlaicīgu spēli.

Otrais puslaiks sākās ar krievu uzbrukumiem. Samedovam bija brīnišķīga iespēja, taču Krievijas izlases pussargs nespēja pārspēt vārtsargu. Toreiz krievu fani nevēlējās ticēt, ka šis uzbrukums būs pēdējais bīstamais drauds alžīriešu vārtiem.

Āfrikas spēlētāji sanāksmes otrajā pusē mēģināja radīt bīstamību pie krievu vārtiem ar zirgu barību soda laukumā. Galu galā tas deva rezultātu. Pēc nākamā standarta serve nonāca krievu soda laukumā. Pie izejas Akinfejevs nesasniedza bumbu, un Islāms Slimani kļuva par ļaunu ģēniju Krievijai. Āfrikāņi rezultātu izlīdzināja. Neizšķirts 1 - 1 jau bija par labu afrikāņiem, un šis rezultāts varēja aizsūtīt krievus mājās. Vārti tika fiksēti spēles 60. minūtē.

Krieviem vēl bija atlikusi pusstunda, lai gūtu uzvaras vārtus, kas Krievijas komandu varētu novest līdz turnīra izslēgšanas spēlēm. Tomēr krievi neradīja nevienu ārkārtīgi bīstamu uzbrukumu. Mēs varam tikai atcerēties Keržakova sitienu, taču Āfrikas vārtsargs bumbu atvairīja bez grūtībām.

Alžīrija mača pēdējās 30 minūtes aizstāvēja ar visu komandu, izveidojot vairākas aizsardzības līnijas. Krievijas spēlētāji atkal un atkal nevarēja nokļūt pat alžīriešu soda laukumā. Bija ļoti maz metienu pa vārtiem. Tas viss jau iepriekš noteica sapulces gala iznākumu.

Mača galvenā tiesneša pēdējā svilpe fiksēja rezultātu 1 - 1. Šis rezultāts Krievijas komandai bija vēl viena neveiksme lielākajos turnīros, jo tagad Krievijas izlase dodas mājās.

Diemžēl vēlreiz jāatzīst Krievijas futbolistu nespēja parādīt labu spēles līmeni lielākajos Eiropas un pasaules turnīros. Daudzi futbola eksperti vienbalsīgi paziņos, ka Krievija atkal nav spējusi piepildīt cerības, lai gan neitrālie fani var iebilst, jo krievu spēle bija tieši viņu līmenī. Kapello komanda jau ir guvusi panākumus pēc pašas iekļūšanas čempionātā. Šobrīd krieviem tas ir iespēju augstums.