Kā Krievijas Izlase Spēlēja 2014. Gada FIFA Pasaules Kausa Izcīņā

Krievijas futbola izlase no kvalifikācijas grupas pirmās vietas iekļuva pasaules kausa izcīņas pēdējā posmā Brazīlijā. Tomēr Kapello palātu sniegums četru gadu perioda futbola pamatturnīrā krievu līdzjutējiem neradīja vispatīkamākās emocijas.

Kā Krievijas izlase spēlēja 2014. gada FIFA pasaules kausa izcīņā

Krievijas izlase FIFA pasaules kausa izcīņā nebija spēcīgākajā grupā. Krievu sāncenši H grupā bija beļģi, dienvidkorejieši un alžīrieši. Pirms spēļu sākuma šajā grupā kvarteta favorītes bija Beļģijas un Krievijas izlases.

Krievijas futbolisti pirmo maču aizvadīja pret Dienvidkorejas valstsvienību. Spēle noslēdzās ar neizšķirtu 1 - 1. Mačā krieviem nācās atspēlēties. Toreiz vēl neviens nebija pārliecināts, ka šī spēle var izrādīties viena no izšķirošākajām cīņā par iekļūšanu izslēgšanas spēļu posmā.

Otrajā tikšanās reizē grupu turnīrā Krievijas izlase pretojās Beļģijai. Krievi šo maču zaudēja pēdējās minūtēs (0 - 1). Tādējādi pēc divām spēlēm turnīrā Rosi bija tikai viens punkts. Tomēr Kapello aizbildņiem bija iespēja pamest grupu. Tam Krievijai bija nepieciešama uzvara pār Alžīriju.

Spēle ar Āfrikas futbolistiem krieviem bija slikta. Galīgais sanāksmes rezultāts (1 - 1) atstāja Krieviju četru gadu galvenā futbola turnīra aizmugurē.

Kapello komanda trīs mačos pasaules čempionātā guva tikai divus punktus un N. kvartetā ieguva trešo vietu.

Krievijas komandas sniegums RFU tika uzskatīts par neveiksmīgu. Galvenais treneris un paši spēlētāji nebija apmierināti ar rezultātu. Tikpat negatīvas emocijas kārtējo reizi piedzīvoja Krievijas izlases fani.