Kā Austrālija Spēlēja 2014. Gada FIFA Pasaules Kausa Izcīņā

Austrālijas izlase jau ir guvusi lielus panākumus 2014. gadā, kad tā sasniedza pasaules kausa pēdējo posmu Brazīlijā. Austrālieši netika uzskatīti par čempionāta favorītiem, viņu galvenais uzdevums turnīrā bija demonstrēt labu stabilu futbolu.

Kā Austrālija spēlēja 2014. gada FIFA pasaules kausa izcīņā

Var teikt, ka Austrālijas izlase iekļuva vienā no čempionāta grūtākajām grupām. B kvartets tika nosaukts par vienu no mundial nāves grupām. Austrālijas sāncenši bija Spānijas, Nīderlandes un Čīles izlases.

Austrālieši grupu turnīrā pirmo maču aizvadīja pret Čīles komandu. Tikšanās gala rezultātu zaļā kontinenta pārstāvjiem var uzskatīt par vilšanos. Austrālieši zaudēja ar 1 - 3.

Otrajā mačā Austrālijas futbolistiem pretī stājās Nīderlande. Šis mačs turnīrā izrādījās labākais austrāliešiem. Lai arī holandieši uzvarēja ar 3-2, Austrālijas publika un līdzjutēji varēja būt apmierināti ar savu iecienīto futbolistu sniegumu. Austrālijas un Nīderlandes mačs kļuva par vienu no aizraujošākajiem turnīrā.

Čempionāta noslēdzošajā mačā austrālieši spēlēja pret Spānijas komandu. 2010. gada pasaules čempioniem steidzami vajadzēja iepriecināt savus līdzjutējus vismaz vienā mačā. Tāpēc austrālieši pakļauti jau nemotivētajai, bet niknajai Spānijai. Austrālija zaudēja 0 - 3.

Austrālieši, kā gaidīts, B grupā ieņēma pēdējo vietu, katrā mačā ielaižot trīs vārtus. Turnīrā nebija sensācijas - pēc trim čempionāta spēlēm Austrālijas izlase devās mājās.