Kā Vācijas Komanda Spēlēja 2014. Gada FIFA Pasaules Kausa Izcīņā

Vācijas futbola izlase pirms pasaules kausa sākuma Brazīlijā bija viena no galvenajām favorītēm, lai uzvarētu Pasaules kausa izcīņā. Leva aizbildņi spēja pamatot savu statusu, parādot, iespējams, visvairāk komandu futbola starp visām čempionāta izlasēm.

Kā Vācijas komanda spēlēja 2014. gada FIFA pasaules kausa izcīņā

Vācijas komanda iekrita vienā grupā ar portugāļiem, ASV izlasi un ganiešiem. Tas bija kvartets G. Vācieši ļoti organizēti aizvadīja pirmo maču turnīrā. Viņi spēja pieveikt Portugāli ar pārliecinošu rezultātu 4 - 0. Grupu kārtas otrais mačs nebija tik spilgts. Vāciešiem pretojās nepiekāpīgie ganieši. Leva aizbildņi spēja apmierināties tikai ar neizšķirtu mačā ar Ganas komandu (2 - 2). Noslēdzošo maču grupu turnīrā Vācija aizvadīja pret ASV izlasi. Spraigā cīņā vācieši uzvarēja ar minimālo rezultātu 1 - 0. Tas ļāva Vācijai no pirmās grupas G grupā iekļūt Pasaules kausa izslēgšanas spēlēs.

1/8 finālā Vācija piedzīvoja zināmas problēmas ar Alžīriju. 90 minūtes no tikšanās beidzās ar bezvārtu neizšķirtu. Tikai papildlaikā vāciešiem izdevās iegūt pārsvaru (2 - 1).

Ceturtdaļfinālā Vācijai pretī stājās izcilāki sāncenši - Francijas izlase. Vācieši spēja izcīnīt vēl vienu uzvaru ar minimālo rezultātu 1 - 0. Ar to pietika, lai sasniegtu pusfināla posmu un tur spēlētu pret Brazīliju.

Spēlē ar čempionāta saimniekiem Vācija turnīrā parādīja savu labāko futbolu. Pusfināla graujošais rezultāts 7 - 1 eiropiešu labā lika viņiem runāt par vāciešiem kā galvenajiem un bezierunu čempionāta favorītiem.

Finālā Vācijas komandai pretī stājās Argentīna. Tas bija līdzvērtīgu pretinieku mačs, taču vācieši izrādījās foršāki. Neskatoties uz to, ka tikšanās 90 minūtēs uzvarētājs netika atklāts (0 - 0), spēles laikā publika tomēr redzēja vārtus. Vienīgos uzvaras vārtus otrajā pagarinājumā guva Mario Götze, kas Vāciju padarīja par četrkārtēju pasaules čempionu futbolā.

Vāciešu gala sniegumu var saukt par triumfējošu. Vācijas izlase bija ļoti organizēta komanda, un ne tikai 11 slavenu un talantīgu spēlētāju kolekcija. Vācu uzvara bija labi pelnīts trenera darba rezultāts, kā arī Vācijas Futbola federācijas darbība.