Vācija - Portugāle: Kārtējā Neveiksme Pasaules čempionātā Brazīlijā

Brazīlijas pilsēta Salvadora bija pagodināta rīkot nākamo Pasaules kausa maču. Fonta Nova stadionā Vācija 51 000 skatītāju priekšā spēlēja pret Portugāli. Šīs valsts komandas pasaules čempionātā pārstāv G grupu.

Ģermānija - Portugāle

Spēle sākās pēc Vācijas izlases scenārija. Vācieši vairāk kontrolēja bumbu, centās bīstami uzbrukt. Pārsteidzoši bija tas, ka piesātinātais portugāļu laukuma vidus atkal un atkal izgāzās. Vāciešiem bija daudz iespēju uzbrukt, kas noveda pie ātriem vārtu guvumiem. Jau 11. minūtē tika piešķirts sods par noteikumu pārkāpšanu Mario Gētem. Tomass Mullers tuvojās bumbai un 12. minūtē raidīja pirmo bumbu Portugāles vārtos.

Pēc pirmajiem vārtiem Krištianu Ronaldu izlase spēli nepapildināja. Vāciešiem turpināja būt kopējais pārsvars, savukārt portugāļiem pirmajā puslaikā bija tikai Nani tālmetiens. Pēc kārtējā vāciešu uzbrukuma tika piešķirts stūris, pēc kura Hummels ar galvu raidīja otro bumbu Portugāles vārtos. 2 - 0, un izskatās, ka spēle ir pabeigta.

Bet tas nav visas nepatikšanas, kas piemeklēja portugāļus. Vadošais aizsargs Pepe saņēma sarkano kartīti, un saīsinātajā laikā Müllers, izsniedzis dubultu, rezultātu padarīja nepiedienīgu. 3 - 0, un komandas dodas pārtraukumā.

Otrajā puslaikā situācija laukumā nemainījās. Portugāļiem bija savainots vēl viens galvenais aizsargs Koentrao, un Mulers, turpinot terorizēt Portugāli, 78 minūtēs guva pirmo hat trick pasaules čempionātā.

Krištianu Ronaldu mačā neatcerējās ne par ko, izņemot brīvsitienu jau tad, kad rezultāts bija 0 - 4, nevis par labu viņa komandai. Vācijas spēle pārsteidza un parādīja "vācu mašīnas" spēku, un portugāļi atstāja nesaprotamu iespaidu. Varbūt viņi nav tik gatavi čempionātam, vai vienkārši ir ļoti grūti spēlēt uz slepkavīgo vāciešu fona. Jebkurā gadījumā turpmākie mači čempionātā izgaismos šo jautājumu. Tikmēr ir vērts atzīmēt kārtējo sakāvi Pasaules kausa izcīņā - 4 - 0 Vācija uzvar Portugāli.