2014. Gada FIFA Pasaules Kauss: Kā Argentīnas Izlase Sāka Turnīru

15. jūnijā pasaules čempionātā Brazīlijā cīņā stājās Argentīnas izlase. Slavenajā Maracanã stadionā Riodežaneiro dienvidamerikāņi F grupas pirmajā mačā tikās ar Bosnijas un Hercegovinas valstsvienības pasaules čempionāta debitantiem.

2014. gada FIFA pasaules kauss: kā Argentīnas izlase sāka turnīru

Spēle sākās ar argentīniešu uzbrukuma impulsiem, kuri jau 3. minūtē uzbūvēja ātru bumbu. Mesi no kreisā flanga iesita Bosnijas soda laukumā, kur savus vārtus guva Seads Kolasins. Bumba no bosniešu spēlētāja kājas atsitās vārtu tīklā. Argentīna izvirzījās vadībā ar 1 - 0.

Pēc vārtu gūšanas šķita, ka Dienvidamerikāņu zvaigžņu komanda pilnībā "sasmalcinās" pretinieku. Tomēr patiesībā tas nenotika. Bosnieši mierīgi turējās aizsardzībā, neaizmirstot par asiem uzbrukumiem. Jāsaka, ka pašiem bosniešiem bija iespējas pie ārzemju vārtiem, bet debitantiem pietrūka diezgan daudz.

Otrais puslaiks bija laiks, kad Agrentines turēja aizsardzību. Bosnija un Hercegovina skrēja uz priekšu, lai atgūtu un radīja bīstamus momentus. Reizēm radās iespaids, ka argentīniešiem dominē bosnieši. Šajā ziņā nav nekā dīvaina, jo Bosnijas komandā ir talantīgi un kvalitatīvi spēlētāji.

Tuvojies bosniešu impulss notrieca Mesi, kurš 65. minūtē ļoti precīzi meta pa vārtiem. Bumba rikošetā no stieņa nokļuva vārtos. Argentīna izvirzās vadībā ar 2 - 0.

Pēc tam bosnieši turpināja savus uzbrukumus. Rezultātā 85. minūtē Vedads Ibišēvičs pēc iekļūstošās piespēles soda laukumā atvairīja vienus vārtus - 2 -1.

Pēdējās minūtes bija ļoti nervozas, taču Argentīna noturējās un ieguva pirmos trīs punktus grupu turnīrā, taču dienvidamerikāņu spēle atstāja virkni jautājumu par pēdējo labvēlību pasaules čempionātā. Bosnieši ir parādījuši sevi kā cienīgu bezkompromisu komandu, kas gatava cīnīties ar jebkuru konkurentu.