2014. Gada FIFA Pasaules Kauss: Kā Francija Izturējās Pret Hondurasu

Otrā spēle E grupā pasaules kausa izcīņā Brazīlijā 15. jūnijā notika pilsētā Porto Alegre. Beira Rio stadionā sacentās Francijas un Hondurasas izlases. Futbola eksperti paziņoja, ka eiropiešiem šajā pārī spēlē bija jāuzrāda būtiska atšķirība klasē. Un tā tas notika uz stadiona zaļā zāliena.

francia_gonduras

Tikai nedaudzi uzskatīja, ka Hondurasas izlase varētu piedāvāt francūžiem līdzvērtīgu futbolu. Tomēr pēc nesenajiem notikumiem Urugvajas - Kostarikas mačā neitrālie fani joprojām varēja cerēt uz brīnumu. Bet tas nenotika.

Viss pirmais puslaiks laukumā bija viena komanda - Francija. Hondurasa to vienkārši darīja. tas saglabāja aizsardzību. Jāsaka, tas izdevās līdz kādam laikam. Pirmajās 25 minūtēs francūži divas reizes trāpīja pa pārliktni, asi uzbruka, taču nespēja gūt vārtus. Tikai līdz sapulces pirmās puses beigām ar kopējo francūžu pārsvaru vārti tiešām notika. To 45. minūtē no soda sitiena guva Karims Benzemā. Par pārkāpumu soda laukumā pie Pogba laukuma tika noraidīts Hondurasas spēlētājs. Pēc vārtu gūšanas kļuva skaidrs, ka brīnuma nebūs.

Otrais puslaiks ritēja vēl asākos Francijas uzbrukumos, un pēdējās konkurenti pat nedomāja par uzbrukumu. Jūs varat atcerēties tikai vienu metienu pa franču vārtsarga vārtiem.

48. minūtē Karims Benzemā skaisti noslēdz perfektu piespēli ar vienu pieskārienu. Bumba ietriecas tālajā stabā, tad atlec vārtsarga rokā un tikai pēc tam šķērso loloto lenti. Statistika atņēma otro bumbu no Benzema un guva vienus vārtus. Tomēr galvenais notikums bija rēķina palielināšana. 2 - 0 priekšā ir Francija.

Francijai uzbrūkošā galvenā zvaigzne turpināja apdraudēt pretinieku vārtus. Rezultāts bija Benzema trešie vārti 72. minūtē. Tas jau bija maršruts. Rezultāts kļūst 3 - 0, un Francija ir priecīga. Spēles beigās 1998. gada pasaules čempioniem vēl bija momenti, taču publika vairāk vārtu neredzēja.

Galīgais sasmalcinošais rezultāts liecināja par diezgan vieglu franču uzvaru. Viņu klase ietekmēja, un tas nevarēja radīt grūtības ar "atriebību" pār Hondurasu.