2014. Gada Pasaules Kauss Futbolā: Astotās Spēles Dienas Rezultāti

Gaidītākā astotās spēles dienas tikšanās Pasaules kausa izcīņā Brazīlijā bija spēle starp Urugvajas un Anglijas izlasēm. Papildus šīm izcilajām komandām 19. jūnijā Brazīlijas stadiona laukumos iegāja Kolumbijas, Kotdivuāras, Japānas un Grieķijas izlases.

2014. gada Pasaules kauss futbolā: astotās spēles dienas rezultāti

Dienas pirmais mačs notika Brazīlijas galvaspilsētā. Spēlē piedalījās C grupas līderi, Kolumbijas un Kotdivuāras valstsvienības. Pirmais puslaiks bija bez vārtu guvuma. Arēnā valdīja spriedze, kas nosaukta izcilā uzbrucēja Garrinči vārdā. Radās iespaids, ka spēlētājiem bija svars uz kājām - notikumu attīstība nebija sasteigta. Otrais puslaiks priecēja skatītāju ar mērķiem. Pirmkārt, kolumbieši divreiz meta pa vārtiem, pēc tam Dienvidamerikas skatītāji nomierinājās un gaidīja vienkāršu tikšanās beigas. Tomēr Gervinjo izdevās vienus vārtus atgūt. Atlikušajās 15 minūtēs Āfrikas spēlētāji centās gūt vairāk vārtu, taču tas nenotika. Kolumbijas izlase guva vēl trīs punktus un viena pati vadīja pasaules čempionāta C kvartetu.

Urugvajas un Anglijas tikšanās bija 19. jūnija maču galvenā sastāvdaļa. Abas komandas turnīrā zaudēja savus atklāšanas mačus, tāpēc liela nozīme bija otrās kārtas spēlei D grupā. Tikšanās varonis bija Luiss Suaress, kurš guva divus vārtus pret futbola senčiem. Antivaronis ir Veins Rūnijs, kurš, kaut arī guva vienus vārtus, palaida garām vēl divas lieliskas iespējas sagūstīt Dienvidamerikas vārtus. Sākumā urugvajieši izvirzījās vadībā, bet pēc tam Anglija cīnījās par uzvaru. Tomēr pēdējās desmit minūtēs Suaress guva dubultu un nesa galīgo uzvaru Urugvajai ar rezultātu 2 - 1. Tagad dienvidamerikāņi ir panākuši Itālijas un Kostarikas izlases, taču pēdējām ir spēle viens ar otru rezervē. Situācija D grupā ir vēl mulsinošāka.

Dienas pēdējā spēle bija spēle Natālē starp Japānu un Grieķiju. Šis mačs kļuva par garlaicīgāko astotajā spēles dienā. Gala rezultāts 0 - 0 atspoguļo sapulces galveno saturu. Bīstamu momentu nebija daudz, taču japāņi tomēr bija tuvāk uzvarai. Šīs komandas pasaules čempionātā pārstāv C grupu. Tagad pēc divām kārtām tabulu šajā četriniekā ar sešiem punktiem vada kolumbieši, Kotdivuārai ir trīs punkti, bet japāņiem un grieķiem pa vienam. Komandām grupā būs jāaizvada vēl viens mačs.