Amerikas Kauss 2016: Spēles Ekvadora - Haiti Apskats

Haiti izlase bija nepārspējama cīņa Copa America 2016. Zaudējuši abus pirmos mačus B grupā, haitieši savā pēdējā tikšanās reizē stājās pretī Ekvadoras spēlētājiem, kuriem uzvara varēja formalizēt izeju uz izslēgšanas spēļu posmu.

Amerikas kauss 2016: spēles Ekvadora - Haiti apskats

Spēli aktīvāk iesāka Ekvadoras izlases spēlētāji. Jau pirmajās desmit sanāksmes minūtēs ekvadorieši izveidoja vairākus bīstamus momentus pie Haiti valstsvienības vārtiem. Un jau 11. minūtē pirmā bumba bija tīklā. Kristians Noboa precīzi piespēlēja Enneram Valensijai, kurš no haitiešu vārtiem sita haitiešu vārtus, atklājot rezultātu mačā. Ekvadoras izlase izvirzījās vadībā 1: 0.

20. minūtē Enners Valensija darbojās kā palīgs. Pēc nojumes soda laukumā Haimens Iovi viegli ieraidīja bumbu tukšos vārtos. Ekvadoras izlase ātri formalizēja savu pārsvaru līdz diviem vārtiem.

Rezultāts nemainījās līdz pirmā puslaika beigām. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka 28. minūtē Džeroma pārstāvētā Haiti izlase varētu atspēlēt vienus vārtus. Šķērsstienis izdarīja sitienu.

Otrajā puslaikā ekvadorieši palielināja savu vārtu pārsvaru. Krievijas līdzjutējiem labi pazīstamais Kristians Noboa 57. minūtē panāca rezultātu graujošu - 3: 0 Ekvadoras labā.

78. minūtē Enners Valensija atdeva otro rezultatīvo piespēli mačā. Šoreiz viņš palīdzēja brālim Antonio. Rezultāts 4: 0 bija galīgais rezultāts Ekvadoras un Haiti tikšanās reizei.

Ekvadoriešu uzvara šo komandu aizveda uz otro vietu B grupā. Tajā pašā laikā Brazīlijas izlase, kas šīs pašas grupas otrajā mačā zaudēja peruāņiem, nemaz neiekļuva izslēgšanas spēlēs.

Ceturtdaļfinālā Ekvadoras izlase tiksies ar turnīra saimniekiem - ASV komandu, un haitieši pametīs turnīru pēc trim neveiksmēm.