Kā Uzlabot Treniņa Efektivitāti

Satura rādītājs:

Cilvēka ķermenim ir viena unikāla īpašība - pierast pie jebkura stresa. Dažās situācijās tas, protams, palīdz, taču, spēlējot sportu, šis īpašums bieži traucē sasniegt vēlamos rezultātus. Par laimi, ir veidi, kā uzlabot treniņu efektivitāti, nepievienojot slodzi.

Kā uzlabot treniņa efektivitāti

Instrukcijas

1. solis

Lai palielinātu efektu, regulāri vingrojiet. Garie pārtraukumi atgriezīs jūs sākumpunktā. Tomēr ir ļoti svarīgi nepārslogot muskuļus un pārtraukt jebkuru treniņu, ja rodas sāpes.

2. solis

Pirms vingrošanas vienmēr sasildiet muskuļus. Tas ne tikai ietaupīs jūs no traumām un sastiepumiem, bet arī palielinās treniņa efektivitāti. Skābeklis labāk iekļūs muskuļos, un palielināsies ķermeņa vielmaiņa, kas ir ļoti svarīgi tiem, kas vēlas zaudēt svaru.

3. solis

Vilciens līdz maks. Piecpadsmit minūšu ikdienas treniņi nedos pilnīgi nekādu efektu, izņemot muskuļu un saišu sasilšanu. Lai zaudētu svaru vai veidotu muskuļus, ir svarīgi intensīvi trenēties vismaz 30-60 minūtes.

4. solis

Ja vingrojuma mērķis ir zaudēt svaru, vingrojiet vismaz 4 reizes nedēļā. Vēlams katru otro dienu. Tajā pašā laikā jūsu treniņam vajadzētu būt vairāk aerobam. Ātra pastaiga, skriešana, slēpošana, dejošana, peldēšana vai lekt dod maksimālu novājēšanas efektu.

5. solis

Lai izveidotu muskuļu masu, vingriniet tikai līdz sāpju parādīšanās brīdim. Pēc tam atpūtieties, līdz muskuļi ir pilnībā atveseļojušies - divas, trīs vai pat četras dienas. Ir svarīgi arī veikt parastos vingrinājumus pēc iespējas lēnāk - šajā gadījumā jums nevajadzēs palielināt slodzi.

6. solis

Palīdziet sev sasniegt nepieciešamo efektu ar pareizu uzturu. Neatkarīgi no rezultāta, kuru vēlaties sasniegt, spēlējot sportu, uzturam jābūt pilnīgam. Pretējā gadījumā ķermenim vienkārši nebūs kur ņemt spēku treniņiem. Tomēr tiem, kas cenšas zaudēt svaru, pēcpusdienā vajadzētu dot priekšroku zemas kaloritātes ēdieniem, un tie, kas nodarbojas ar kultūrismu, ēd vairāk olbaltumvielu pārtikas: gaļu, zivis un jūras veltes.