Kas 2014. Gada FIFA Pasaules Kausa Izcīņā Palika Trešais

Pirmspēdējā pasaules kausa izcīņas dienā Brazīlijā notika mačs par pasaules kausa izcīņas bronzas medaļām. Brazīlijas un Nīderlandes izlases tikās nacionālajā stadionā Brasilia.

Kas 2014. gada FIFA pasaules kausa izcīņā palika trešais

Spēle čempionāta saimniekiem sākās ļoti slikti. Jau tikšanās 3. minūtē Van Pērsijs atklāja rezultātu pēc tam, kad tika piešķirts strīdīgs sods. Atkārtojumā bija skaidrs, ka Silvas pārkāpums pret Robbenu joprojām atrodas ārpus laukuma. Tomēr tiesnesis to nemanīja. Nīderlande izvirzījās vadībā ar 1 - 0.

16. minūtē Blinds visai Brazīlijai lika atcerēties par murgu pusfināla mačā. Sakarā ar čempionāta saimnieku aizsardzības gausumu Blind nošāva Sezāru no soda laukuma. Bet pat šajā situācijā brīdī, kad flanga piespēle nīderlandiešu pussargam, no kura nojume nonāca soda laukumā, bija redzama malējā pozīcija. Rezultāts kļuva 2 - 0 eiropiešu labā. Tas Brazīlijas komandai radīja zināmu šoku. Eiropieši pēc diviem gūtiem vārtiem uzbruka biežāk un asāk.

Tikai atklāšanas puslaika otrajā pusē brazīlieši spēja demonstrēt savu uzbrukuma potenciālu. Tomēr galvenie draudi Nīderlandes vārtiem bija tikai pēc uzstādītajām figūrām. Rezultātā Brazīlijai nekad neizdevās gūt vārtus. Komandas devās pārtraukumā ar Nīderlandi ar 2: 0 priekšā.

Otrajā puslaikā brazīlieši centās saasināt situāciju pie pretinieku vārtiem, taču jāatzīst, ka reālu simtprocentīgu iespēju notvert holandiešu vārtus nebija. Eiropieši atdeva bumbu dienvidamerikāņiem, kamēr viņi paši mēģināja spēlēt pretuzbrukumos.

Starp bīstamajiem Brazīlijas uzbrukumiem var atzīmēt Ramiresa sitienu no soda metienu līnijas, bet bumba lidoja garām vārtu līnijai.

68. minūtē tiesnesis atkal kļūdījās eiropiešu labā. Holandiešu soda laukumā Oskars tika notriekts, taču tiesnesis brazīlieša simulāciju izlaboja, nevis norādīja uz punktu. Šis brīdis negatīvi ietekmēja arī jau demontēto Brazīliju.

Galu galā brazīlieši palaida garām trešos vārtus savā tīklā. Jau sablīvētajā laikā holandieši nospēlēja labu kombināciju pretuzbrukumā, kuru Veinaldums pabeidza ar precīzu sitienu.

Mača galarezultāts ir kārtējā Brazīlijas sagrāve. Šoreiz Nīderlande uzvarēja turnīra saimniekus ar rezultātu 3 - 0. Tas ļāva eiropiešiem kļūt par pasaules futbola čempionāta bronzas medaļniekiem. 2014. gada pasaules kausa izcīņas saimnieki palika bez čempionu medaļām.