2014. Gada FIFA Pasaules Kauss: Kā Gāja Meksikas Un Kamerūnas Mačā

13. jūnijā Brazīlijas pilsētā Natālā notika pasaules kausa otrā spēle Brazīlijā. Meksikas izlase tikās ar Kamerūnu. Spēle notika lietū, kas spēlētājiem sagādāja zināmas neērtības.

2014. gada FIFA pasaules kauss: kā gāja Meksikas un Kamerūnas mačā

Meksikas un Kamerūnas tikšanās pirmo pusi Brazīlijā notiekošajā pasaules čempionātā var droši saukt par neieskaitīto vārtu laiku. Pirmā puslaika četrdesmit piecu minūšu galvenie notikumi bija atceltie vārti pret abām komandām. Tātad, 12. minūtē Dos Santos gūst vārtus pēc flanga centrējuma, taču līnijas tiesnesis atceļ vārtus pretrunīgi vērtētās malējās pozīcijas dēļ.

Paiet tikai dažas minūtes, un afrikāņi pēc stūra sitiena raida bumbu Meksikas vārtos. Vārti tika atcelti offside dēļ. Tiesneša lēmums nebija pretrunīgs. Puslaika 30. minūte tika atzīmēta ar otro atcelto bumbu pret Kamerūnu. Pēc stūra Dos Santoss (Meksikas uzbrucējs) sasniedza bumbu ar galvu, taču tiesnesis atkal atcēla vārtus.

Otrais puslaiks ritēja tādā pašā tempā kā pirmais. Par lielu ātrumu nevajadzēja runāt, jo laukumam bija nozīme. Visu spēli lija. Tomēr publika joprojām gaidīja gūto bumbu. Tas notika pēc retā ātrā meksikāņu uzbrukuma. Dos Santoss atkal bija uz līderes, taču viņa sitienu atvairīja Kamerūnas vārtsargs. Tomēr Peralta pirmais uzsita bumbu un pabeidza bumbu tukšos vārtos.

Tādējādi Meksikas izlase izcīnīja uzvaru ar 1 - 0 un A grupā guva pirmos trīs punktus, kas šajā rādītājā bija vienādi ar brazīliešiem. Kamerūna un Horvātija pēc pirmās kārtas noslēdz A grupas tabulu bez gūtiem punktiem.