2014. Gada Pasaules Kauss Futbolā: Kā Gāja Mačā Hondurasa - Ekvadora

20. jūnijā pasaules kausa izcīņā Brazīlijā E grupā notika otrās kārtas spēles. Dienas pēdējā spēle bija Hondurasas un Ekvadoras izlašu tikšanās. Abām komandām bija nepieciešama uzvara, lai turpinātu cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

2014. gada Pasaules kauss futbolā: kā gāja mačā Hondurasa - Ekvadora

Ekvadoras un Hondurasas izlases zaudēja pirmos mačus savā grupā. Otrajā kārtā zaudētāji stājās pretī. Spēle iesākās rosīgi. Abas komandas centās noturēties laukuma centrā, ātri pārvarēja centra līniju, izmantoja tālmetienus.

Pirmo iespēju mačā Ekvadoras spēlētāji palaida garām. Valensija nespēja nokļūt mērķī no izdevīgākās situācijas. Ekvadoras spēlētājs izkrita gandrīz viens pret vienu ar vārtsargu. Un tad darbojās labi pazīstamais likums - Hondurasa guva savus vārtus. 31. minūtē Karlo Kostlijs, saņēmis izcilu piespēli, izlauzās līdz vārtiem un šāvās neatvairāmi. Centrālamerikas pārstāvji izvirzījās vadībā ar 1 - 0. Tomēr dienvidamerikāņi spēja ātri atgūties. Enners Valensija noslēdza piespēli pie tālā staba, raidot bumbu vārtos ar bīdāmu sitienu. Šis notikums notika jau 34. minūtē.

Pirmo puslaiku komandas noslēdza ar vienādu rezultātu.

Arī tikšanās otrā puse bija saspringta. Abas komandas neatstāja iespēju izmēģināt veiksmi pie nepareizajiem vārtiem. Tomēr veiksme uzsmaidīja Dienvidamerikā. Enners Valensija 65 minūtēs guva dubultu. Pēc servēšanas no setbumbas Enners ar galvu raidīja bumbu Hondurasas vārtu tīklā.

Spēle noslēdzās ar minimālu Ekvadoras pārsvaru (2 - 1). Tagad dienvidamerikāņi gūst pirmos trīs punktus turnīrā un šajā rādītājā tiek salīdzināti ar Šveices valstsvienību.