2014. Gada FIFA Pasaules Kausa Izcīņa: Kā Gāja Mačā Beļģija - Krievija

Krievijas futbola līdzjutējiem spēle ar beļģiem pasaules čempionātā Brazīlijā bija viena no gaidītākajām. Slavenajā Riodežaneiro stadionā krievu futbolisti centās panākt uzvaru pār milzīgu sāncensi, lai turpinātu cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēļu posmā.

2014. gada FIFA pasaules kauss: kā gāja mačā Beļģija - Krievija

Maracanã stadionā Krievijas izlase otro maču aizvadīja Pasaules kausa izcīņā Brazīlijā. Krievu sāncenši bija beļģi - N. kvarteta līderi. Abām komandām spēle bija ļoti svarīga. Krievijas komandai vajadzēja parādīt visu, uz ko tā spēj, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Krieviem vajadzēja uzvaru. Tieši viņa atstās labas izredzes pamest grupu. Tomēr krievu fani atkal piedzīvoja negatīvas emocijas.

Spēles sākums bija Beļģijas izlasei. Tikai pēc desmit spēles minūtēm krievi nomierinājās un sāka vismaz kaut kā kontrolēt bumbu. Tomēr Beļģija bija dominējošā komanda aparāta kontroles ziņā visā puslaikā. Pirmajā puslaikā krievi nespēja izveidot vārtu gūšanas iespējas, taču var atšķirt vairākus tālmetienus pa beļģu metieniem. Vārtsargs Kurtuā atvairīja bumbas, taču, par nelaimi Krievijas faniem, nebija īstā cilvēka, kurš pabeigtu bumbu.

Beļģi centās uzbrukt pozicionāli. Pie Krievijas izlases vārtiem bija vairāki bīstami metieni un izredzes, taču tikšanās pirmā puse noslēdzās ar nulles punktu.

Pēc pārtraukuma Krievijas izlasei bija jāpiebilst, bet tas nenotika. Dažreiz radās iespaids, ka krievu spēlētājiem vienkārši nepietiek klases. Savukārt beļģi centās uzbrukt arvien bīstamāk. Tikšanās pēdējās 15 minūtēs Beļģija nospieda Krieviju. Asie uzbrukumi sekoja viens otram. Jāatzīst, ka beļģi vienkārši bija labāki futbola laukumā. Likās, ka vārās vārti.

Pirmkārt, pēc brīvsitiena stienis izglāba krievus. Abu komandu fani sagrāba galvas - vieni aiz neapmierinātības, citi no apziņas, ka šoreiz viņu iecienītajai komandai piedots. Tomēr Krievija neizdzīvoja. 88. minūtē Divok Origi raidīja bumbu tīklā. Krievu aizsardzība soda laukumā tika vienkārši saplēsta, kas noveda pie Origi streika bez pretestības no 9 metriem. Akinfejevs bija bezspēcīgs. Beļģija izvirzījās vadībā ar 1 - 0.

Mača beigās krieviem nebija ne spēka, ne laika atspēlēties. Tiesneša pēdējā svilpe nosaka Krievijas izlases uzbrukuma sakāvi ar rezultātu 0 - 1. Beļģija gūst 6 punktus un paliek N grupas līderos. Krieviem joprojām ir spēle ar Alžīriju. Kapello palātiem joprojām ir teorētiskas izredzes izkļūt no grupas.