MFM-2016: Spēles Krievija - Baltkrievija Apskats

Helsinkos notiekošā pasaules jaunatnes hokeja čempionāta grupu turnīrs pamazām uzņem apgriezienus. 29. decembrī Krievijas hokeja izlase aizvadīja trešo maču. Valērija Bragina lādētāju sāncenši bija Baltkrievijas hokejisti.

MFM-2016: spēles Krievija - Baltkrievija apskats

Krievu pretinieki maču sāka aktīvāk, biežāk viņi uzturējās Braginas komandas aizsardzības zonā. Daļēji tas bija Krievijas izlases spēlētāja noņemšanas sekas, kas kļuva par pirmo sanāksmē. Divas vairākuma minūtes mūsu valstsvienības vārtsargam Samsonovam savus vārtus izdevās nosargāt neskartus. Perioda desmitajā minūtē krievi atbildēja ar vārtu guvumu vairākumā. Kārtējo reizi turnīrā Krievijas jauniešu sastāvs parādīja savu klasi pārspēka realizācijā. Ripa ir Maksima Lazareva kontā. Arī spēka spēlē tika gūti mača otrie vārti. Patīkami, ka Krievijas izlases spēlētāji to izdarīja, otro reizi izmantojot skaitlisko pārsvaru (vārtu autors 16. minūtē bija Aleksandrs Poluņins). Pēdējos vārtus pirmajā periodā guva Krievijas izlases kapteinis Vladislavs Kameņevs, kurš spēja nomainīt nūju pēc metiena no Ivana Provorova zilās līnijas.

Otrajā periodā auditorija neredzēja nevienu mērķi. Spēle tika aizvadīta izmērītā tempā ar Krievijas izlases pārsvaru. Atšķirībā no pirmā perioda, otrajā dvadtsatiminutke nebija nevienas sodu sērijas. Tikai perioda pašās beigās baltkrievi ieguva tiesības uz vairākumu, taču tā vietā, lai grūstītos pa krievu vārtiem, viņi paši gandrīz ielaida vārtus pēc tam, kad Ivans Provorovs devās uz tikšanos ar vārtsargu.

Tikšanās 47. minūtē Baltkrievijas hokejisti vēl spēja iemest savu ripu, kas viņiem kļuva par vienīgo mačā. Aleksejs Patsenkins no plākstera pārlika gumijas disku pāri Samsonova vārtu līnijai. Tomēr pēdējais vārds palika Valērija Bragina apsūdzībās. 48. minūtē gala rezultātu uz tablo uzstādīja Aleksandrs Poluņins, kurš apskatāmajā sanāksmē guva dubultu.

Mača rezultāts: Krievijas izlases uzvara klasē ar rezultātu 4: 1. Tagad par pirmo vietu grupā krieviem 31. decembrī būs jāuzvar Slovākijas izlase.