"SKA" - "Lokomotīve". Kvartaļnovs Jūs Ne Ar Ko Nepārsteigs

Satura rādītājs:

SKA ir Krievijas hokeja klubs no Sanktpēterburgas. Dibināta 1946. gadā. Lokomotiv ir Krievijas hokeja klubs no Jaroslavļas. Dibināta 1959. gadā. Martā abi klubi uz ledus tiksies izslēgšanas spēlēs par Gagarina kausu.

SKA - Lokomotiv

13., 15., 17., 19. martā notiks spēles starp SKA un Lokomotiv hokeja komandām.

SKA. Iepriekšējo spēļu apskats

SKA neskaidri spēlēja izslēgšanas spēļu pirmo posmu ar Spartak. Lai noskaidrotu uzvarētāju, komandu starpā tika aizvadītas 6 spēles. Šeit ir SKA - Spartak spēles rezultāti (0: 2; 2: 3; 5: 2; 3: 2; 2: 1; 2: 1). SKA bija problēmas uz 2 spēlēm, un Aleksandrs Koževņikovs pieņēma, ka Jaroslavska Lokomotiv būs tikšanās favorīts, jo SKA spēlē bija haoss un nebija nevienas komandas, kura spēlēja.

Tikšanās ar Spartak sākumā novērotāji derēja, ka SKA 4 spēlēs nojauks sarkanbaltsarkanos un nemanīs, taču viss nogāja greizi un, lai atrastu līderi, nācās spēlēt 6 mačus. Tāpēc spēlei ar Spartak vajadzētu dot labumu SKA, viņiem ir jāizdara secinājumi un jāmobilizējas, jo labāk ir iziet pirmo posmu ar problēmām un apgūt mācību, lai atbildīgāk tuvotos spēļu sērijai ar Lokomotiv.

Pirmā spēle šoreiz notika 26. februārī ar rezultātu 0: 2 "Spartak" kļuva par līderi. Abus vārtus spēles pirmajā trešdaļā guva R. Ganzls un M. Karsums.

Otrā spēle notika 28. februārī. Vispirms SKA pārņēma iniciatīvu ar 2 vārtiem spēles otrajā trešdaļā. Ripu autori R. Rukavišņikovs un A. Barabanovs. Bet trešajā periodā viss mainījās, Spartak guva trīs vārtus un kļuva par tikšanās līderi, tos guva D. Kaļiņins, I. Talaluevs, M. Karsums. Trešais lidoja piecās sekundēs pirms beigām. Šī spēle kļuva par visintriģējošāko, no soliņa bija interesanta reakcija, šķiet, ka viņi vispār nesaprata, kas tur notiek. Iepriekšējais treneris O. Znarka būtu pacēlis tempu, sācis mainīt spēlētājus un mēģinājis izmantot iniciatīvu vai vismaz panākt neizšķirtu sanāksmes iznākumu. Bet Vorobjovu var saprast, pirms viņš apmācīja Metallurg mazākā rotācijā, un to bija mazliet vieglāk vadīt. Un SKA viņi īpaši izdarīja spiedienu uz treneriem, V. Bikovs, A. Nazarovs ilgi nevarēja uzturēties klubā, un O. Znaroks, kurš izveidoja komandu, kļuva par nogurušu cilvēku.

Trešā spēle bija pagrieziena punkts. Tas notika 2. martā. "Spartak" gūst 2 vārtus, autori A. Fedorovs un A. Zlobins. SKA izgatavo 5 ripas, autori N. Gusevs, V. Gavrikovs, J. Koskiranta.

Ceturtā spēle notika 4. martā. Pamatlaikā katrai komandai tika gūti 2 vārti, tāpēc bija pagarinājums un SKA guva ripu, rezultāts ir 3: 2.

Piektā spēle (6.03) noslēdzās 2: 1 SKA labā.

Sestā spēle (8.03) bija noslēdzošā tikšanās ar "sarkanbaltiem" 2: 1 "SKA" kopvērtējumā.

Attēls
Attēls

"Lokomotīve". Iepriekšējo spēļu apskats

Pirmo posmu Lokomotiv spēlēja pret Sočiem. Soči KHL piecās sezonās un 18 reizes tikās ar dzelzceļu, 12 spēles palika Lokomotiv, un tāpēc tās sākotnēji tika uzskatītas par tikšanās favorītēm. 6 spēļu rezultāts (4: 3; 3: 0; 2: 3; 1: 3; 3: 0; 5: 2).

Pirmā spēle notika 25. februārī, startā nebija bīstamu momentu, komandas cieši skatījās viena uz otru. Pirmā ripa vārtos ielidoja astotajā minūtē no "Soči" uzbrucēja K. Kapustina, otrie vārti atkal bija Jokipakas, "Lokomotiv" pirmajās divdesmit minūtēs spēja pārvērst tikai 1 vārtus, autors S. Kronwall. Tikšanās bija saspringta, un pamatlaikā rezultāts bija neizšķirts 3: 3. Visu izšķīra pagarinājums, izšķirošos vārtus noformēja N. Kovaļenko.

Otrā spēle notika 27. februārī tikai ar vieniem vārtiem. 3: 0 "Lokomotiv" labā. Autori: S. Kronvall, R. Rafikov, D. Apalkov.

Trešā spēle notika 1. martā. Šeit jau bija pagrieziena punkts, jo Lokomotiv bija izbraukumā un zaudēja ar 3: 2, pamatlaikā rezultāts bija 2: 2, izšķirošo ripu izlozēja Soču uzbrucējs Andrejs Altibarmakjans.

Ceturto spēli (3. martā) atkal aizvadīja Krievijas dienvidos un atkal neveiksmīgi Lokomotiv. Tā bija galvenā spēle, ja uzvarētu Lokomotiv, tad sērija pilnībā nonāktu Kvartalnovā. Bet iniciatīvu pārtvēra Sergejs Zubovs. Sanāksmes rezultāts ir 1: 3. Kopš pirmās tikšanās minūtes "Soči" labi uzbruka un pirmajā periodā pārvērta 1 vārtus. Otrajā periodā rezultāts ir 1: 2. Trešajā dvadtsatiminutke Lokomotiv bija iespēja izlīdzināt rezultātu, kad B. Kozuns nošāva, bet trāpīja atbrīvoto Soču vārtsargu.

Piektā spēle (5. marts) jau ir notikusi mājās, un kluba sienas ir palīdzējušas. Gala rezultāts ir 3: 0, ripu autori bija: Kozuns, Kajumovs, Apalkovs.

Sočos tika aizvadīta sestā spēle (7. marts), iepriekšējā kārtā Lokomotiv izcīnīja sauso uzvaru. Tagad līdz uzvarai ir atlikusi tikai viena tikšanās, un tā notiek, rezultāts ir liels un uzvarošs - 5: 2. Sočos vārtus guva Rozens un Bakošs, Lokomotiv: Misuls, Kraskovskis (2 vārti), Apalkovs, Nakladals.

Lokomotiv uzrādīja labu rezultātu, taču tagad viņi zaudē labāko spēlētāju izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā. Kapteinis Stafans Kronvalls ar kājas savainojumu tika izslēgts pirms sezonas beigām. Kronwallam izdevās gūt 3 vārtus pret HC Sochi un izdarīt 3 rezultatīvas piespēles. 6. tikšanās laikā viņam neveiksmīgi trāpīja ar ripu, un tagad, pat ja Lokomotiv piespēlēs pirms fināla, kapteinim nav laika atgūties, A. Jelesins spēlēs savā vietā mačā pret SKA.

Attēls
Attēls

Pamatojoties uz pirmajām tikšanās reizēm, ir skaidrs, ka pretiniekiem ir aptuveni vienādi spēki. SKA sastāvs ir sīks, Lokomotiv ir atvaļināts kapteinis, abas komandas aizvadīja sešus mačus pret iepriekšējām komandām. Pēdējo reizi "Lokomotiv" izslēgšanas spēlēs SKA pārspēja 2014. gadā un ir gatava uzvarēt vēlreiz, un tagad tai ir visas iespējas.

Pirmās divas spēles tiek spēlētas, šeit ir rezultāti:

Pirmā spēle. 13. martā pulksten 19:30 Sanktpēterburgā notika konferences pusfināla pirmā spēle. SKA ledū ienāca nemainīga, Lokomotiv komandai S. Kronvall un V. Kartajev vietu ieņēma A. Jelesins un E. Korotkovs. Pirmajā dvadtsatiminutke nebija bīstamu momentu, tikai īpašniekiem nedaudz vairāk piederēja ripa. Otrajā periodā SKA jau sāka uzbrukt, taču rezultāts netika atvērts. Trešā spēles daļa noritēja tādā pašā garā un nevienam nebija izteikta pārsvara, viņi uzbruka galvenokārt no attāluma. Trešajā periodā vienā brīdī "Lokomotiv" paliek mazākumā, un 47. minūtē ripu guva Deivids Rundblads.

Otra spēle notika 15. martā tajā pašā laikā, tajā pašā vietā. “Jaroslavļai” negatīvais moments sastāvēja ne tik daudz no sakāves, cik no tā, ka viņi nespēja iemest “dzelzceļa darbiniekus” vārtos. Un droši vien tāpēc otrajā tikšanās reizē Lokomotiv ielaiž 6 vārtus, bet tomēr gūst 1 lolotus vārtus. Vispirms SKA guva vārtus, Malcevs to guva, nedaudz vēlāk Kajumovs gūst vārtus un rezultāts tiek izlīdzināts. Šajā sakarā arvien vairāk vārtu no Lokomotiv nesekoja, SKA rīkojās tālāk, šādu vārtu autori bija: Gusevs, Byvalcevs, Koskiranta, Datsjuk, Tihonovs. Sanāksmes rezultāts ir 6: 1.

Varbūt viņi ir zaudējuši spēlē, bet ne cīņā. Beigās sānos sadūrās Aleksandrs Jelesins un Nails Jakupovs, Jelešins pāris reizes iesita ar dūri, pēc tam tiesneši viņus atvienoja. Mūs gaida vēl divas tikšanās 17., 19. martā, un šīs abas tikšanās notiks jau mājās ar Jaroslavļu, tāpēc varbūt dzimtās sienas palīdzēs Jaroslavļai šajās divās spēlēs?