Copa America 2016: Ekvadoras Un Peru Sanāksmes Pārskats

Ekvadoras un Peru valstsvienību konfrontācijai B kvarteta grupas posma otrajā kārtā abām komandām bija jābūt izšķirošai. Tieši šīm komandām, pēc ekspertu prognozēm, bija jācīnās par otro vietu grupā, kurā spēlē Brazīlija.

Copa America 2016: Ekvadoras un Peru sanāksmes pārskats

Spēle starp Peru un Ekvadoras valstsvienībām izvērtās aizraujoša un spraiga. Neskatoties uz to, ka ekvadoriešiem bija statistikas pārsvars, tikšanās notika kā konfrontācija starp pilnīgi līdzvērtīgām komandām. Ekvadoras futbolisti divreiz biežāk sita pretinieku vārtos (18 pret 9), kamēr katras komandas katrs trešais sitiens sasniedza vārtu līniju. Bumbas īpašumā pārsvars bija ekvadoriešiem (56% līdz 44%). Tomēr mača iznākumu nosaka skaitļi uz tablo, nevis statistika.

Jau spēles 5. minūtē rezultātu atklāja peruāņi. Kristiāns Kujeva neatstāja nekādas iespējas Ekvadoras vārtsargam Aleksandram Domingezam. 13. minūtē Edisons Flores spēja dubultot Peru valstsvienības pārsvaru. Pēc divu vārtu ielaišanas šķita, ka Ekvadoras izlasei ir maz iespēju gūt vismaz dažus punktus mačā, taču futbols bieži nav prognozējams.

Ekvadoras futbolisti pirmā puslaika otrajā pusē sāka darboties aktīvāk, kā rezultātā sešas minūtes pirms sanāksmes pirmās puses beigām Enner Valencia guva vārtus. Saņēmis piespēli soda laukumā, ekvadorietis precīzi izšāva garām Peru izlases vārtsargam, neatstājot pēdējam iespēju. Komandas pārtraukumā devās ar peruāņu pārsvaru vienos vārtos.

Tikšanās otrā puse iesākās ar nelielu ekvadoriešu pārsvaru. Tas bija saistīts ar rezultātu tablo. Uzbrūkošo spēlētāju iniciatīva tika atalgota jau 48. minūtē. Millers Bolaños salīdzina skaitļus uz tablo - 2: 2.

Atlikušajā mača daļā komandas nespēja trāpīt otras vārtos, kaut arī uz to viņiem bija labas izredzes. Mača galarezultāts 2: 2 izskatās godīgs. Peruieši tikšanos sāka labi, un Ekvadoras spēlētāji varēja parādīt raksturu un pagriezt konfrontācijas gaitu.

Pēc sanāksmes rezultātiem Peru spēlētāji pēc diviem apļiem iegūst četrus punktus, ekvadoriešiem ir divi punkti. Tomēr pēdējā izredzes kvalificēties no grupas izskatās vēlamākas, jo B grupas noslēdzošajā mačā Ekvadoras sāncenši būs Haiti izlase, un peruāņi spēlēs ar Brazīliju.