Copa America 2016: Haiti - Peru Spēles Apskats

Grupu posma spēles B grupā Copa America 2016 sākās ar konfrontāciju starp Haiti un Peru valstsvienībām. Šo sāncenšu tikšanās notika Vašingtonā stadionā ar 75 000 skatītāju ietilpību.

Copa America 2016: Haiti - Peru spēles apskats

Pirms tikšanās sākuma Peru izlases spēlētāji tika uzskatīti par konfrontācijas favorītiem. Atšķirība starp klases sportistiem kļuva acīmredzama jau no pirmajām minūtēm - peruāņi pilnībā pārņēma iniciatīvu un bieži uzbruka haiti vārtiem. Haiti valstsvienības spēlētāji tikai līdz pirmā puslaika vidum spēja atrast spēku vairākiem saturīgiem uzbrukumiem, taču vārtus viņi neguva. Pirmā puslaika bīstamākais moments pie peruāņu vārtiem bija brīvsitiens Mehaka Džeroma izpildījumā. Bumba, kas palaista no soda laukuma noapaļošanas, lidoja pāri pārliktnim. Pēc tam peruāņi atkal sāka bīstami uzbrukt, taču bumba nekad nepārsniedza vārtu līniju. Puslaika pēdējā minūtē haitiešus glāba stabs pēc sitiena no Edisona Floresa soda laukuma.

Arī otrais puslaiks sākās ar Peru valstsvienības uzbrukumiem. Visā mačā dienvidamerikāņi vairāk reizes sita pretinieku vārtos, viņiem bija priekšrocības bumbas īpašumā. Rezultātā 61. minūtē haitieši nespēja saglabāt vārtus neskartus. Lielisku Edisona Floresa piespēli no kreisā flanga noslēdza Paolo Guerero. Vārti izrādījās ļoti efektīvi: Guerero kritienā ar galvu ieraidīja bumbu Haiti valstsvienības vārtos.

Līdz mača beigām rezultāts uz tablo nemainījās. Haiti izlase nespēja adekvāti reaģēt uz ielaistajiem vārtiem. Visticamāk, ka haitieši varēja ielaist otros vārtus.

Galarezultātā 1: 0 tika fiksēta Peru valstsvienības uzvara, kas pēc pirmās kārtas spēles Copa America 2016 gūst trīs punktus.