Copa America 2016: Spēles Brazīlija - Haiti Apskats

Brazīlijas izlase turnīrā Copa America 2016 turnīru sāka ar neizšķirtu neizšķirtu. Otrajā kārtā pieckārtējiem pasaules čempioniem pretī stājās Haiti izlase.

Copa America 2016: spēles Brazīlija - Haiti apskats

Pirms mača sākuma maz cilvēku varēja iedomāties, ka titulētā Dienvidamerikas izlase piedzīvos problēmas ar Haiti valstsvienības turnīra nepārprotamo autsaideru. Futbola laukumā sensāciju nebija. Brazīliešiem bija pilnīgs pārsvars visos spēles aspektos. Mača laikā dzeltenzili izdarīja 20 metienus pa vārtiem, no kuriem 13 bija precīzi. Haiti iedzīvotāji spēja atbildēt ar deviņiem streikiem (četri sasniedza mērķi). Priekšsēdētāja rīcībā esošais pārsvars līdz sanāksmes beigām bija 65% līdz 35% par labu dienvidamerikāņiem.

Brazīlieši, kā gaidīts, sāka aktīvi. 14. minūtē Filipe Koutinju ar sitienu no brīvsitiena līnijas atklāja rezultātu. Viņš 29. minūtē pēc Jonasa rezultatīvās piespēles dubultoja arī brazīliešu pārsvaru. Vēl pēc sešām minūtēm brazīlieši panāca rezultātu graujošā. Barselonas aizsargs un Brazīlijas izlases aizsargs Dani Alvess karājās soda laukumā, un Renato Augusto bumbu virzīja zem vārtu pārliktņa. Pirmais puslaiks noslēdzās ar Brazīlijas uzvaru ar 3: 0.

Tikšanās otrā puse kļuva produktīvāka. 59. minūtē Gabriela un astoņas minūtes vēlāk Lūkass panāca rezultātu līdz nepiedienīgam - 5: 0 brazīliešu labā. Pēc piekto vārtu gūšanas haitieši varēja izdrukāt favorītu vārtus. Džeimss Markelins 70. minūtē trāpīja Alisona vārtiem.

Mača beigās brazīliešiem izdevās vēl divas reizes satraukt haitiešus. 86. minūtē Renato Augusto panāca dubultu, un jau apstāšanās laikā pirmo hat-trick turnīrā organizēja Filipe Coutinho.

Galarezultāts mačā 7: 1 par labu Brazīlijai ļauj dzeltenzilajiem pēc diviem mačiem gūt četrus punktus. Haiti komanda punktu rindā paliek ar nulli un nokrīt uz pēdējo vietu B grupā.